Çocuktan al haberi programı sunucusu Evrim Akın kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Çocuktan Al Haberi programı sunucusu olan ünlü isim Evrim Akın kimdir, nereli ve kaç yaşında sorularının yanıtı ortaya çıktı. Sevilen oyuncu yeni bir yarışma programının sunuculuğunu üstlenerek ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Çocuktan al haberi programı sunucusu Evrim Akın kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak Çocuktan Al Haberi programının sunuculuğunu üstlenecek isim Evrim Akın olarak duyurulmuştu. Güldür Güldür’e henüz transfer olan Evrim Akın, daha önce rol aldığı yapımlarda büyük bir beğeni kazanmıştı. Sevilen oyuncu, Güldür Güldür kadrosuna dahil olduğunu da sosyal medya hesaplarından duyurarak takipçilerine büyük bir sürpriz yapmıştı.

 Evrim Akın Kimdir?

12 Haziran 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu olan Akın, henüz 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir. Konak Belediye Tiyatrosu’nda kursiyer olarak tiyatro hayatına başlayan Akın, Müjdat Gezen Sanat Okulu’na girmiş ve okulda tanıştığı Ümit Çırak ile henüz 17 yaşındayken 6 aylık evlilik yapmıştır.

İbo Show’da çeşitli skeçlerde yer alarak ekranlarla tanışan Evrim Akın, İbrahim Tatlıses’in yazıp yönettiği İmparator dizisinde Çiçek karakterine hayat vermiştir. Bez Bebek dizisinde Nana rolünü oynayan ve 2007 yılındaysa Müjdat Gezen, Levent Kırca gibi isimlerle Güldür Bakalım programında jüri üyeliği yapan Evrim Akın’ın şimdilerdeyse Show TV ekranlarında Çocuktan Al Haberi programını sunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 13:17

YORUM EKLE
YORUMLAR
sevda
sevda - 9 ay Önce

nana rolünü çok güzel oynadın tebrikler


Popüler Haberler