Çukur Aliço Gerçekten Öldü mü? Aliço Geri Dönecek Mi? Kurtuldu mu?

Show Tv ekranlarının sevilen aksiyon dizisi Çukur, 2. sezonunda yine izleyicisinin büyük beğenisi topladı. Aksiyon dolu sahnelerinin yanı sıra İstanbul'un suç ile bütünleşmiş bir mahallesini gözler önüne seriyor. Yamaç'ın eline ulaşan 3. siyah zarf ile Yücel'in yeni hedefinin Aliço olması büyük panik yarattı. Çukur mahallesi sakinleri Aliço'yu bulmak için seferber olmuş durumdadır. Fakat hepsinden bir adım önde olan Yücel ve Aliço için canını ortaya koyan Yamaç bir çekişme içerisindedir. Yücel, Aliço'nun kaldığı yeri bulmuş ve orayı ateşe vermiştir. Aliço ise ateşlerin arasında kalmıştır. Çukur Aliço öldü mü? Yoksa kurtuldu mu? Aliço nerede? İşte detaylar...

Çukur Aliço Gerçekten Öldü mü? Aliço Geri Dönecek Mi? Kurtuldu mu?

Show Tv ekranlarının sevilen aksiyon dizisi Çukur, 2. sezonunda yine izleyicisinin büyük beğenisi topladı. Aksiyon dolu sahnelerinin yanı sıra İstanbul'un suç ile bütünleşmiş bir mahallesini gözler önüne seriyor. Suç, aşk, aile ve birlik-beraberlik konularını ele alan dizi her bölümünde izleyicisini etklemeyi başarıyor.

Aliço Öldü Mü? Son Bölümde Neler Yaşandı?

Çukur, Akın Koçovalı'nın gelmesi ile işler değişecek. İzleyenleri koltuklarının kitlendiği son bölümde, Aliço'nun yaşadığı yerin ateşe verilip yakılması ve öldü süsü verilmesi oldukça üzdü. Yamaç'ın eline ulaşan 3. siyah zarf ile Yücel'in yeni hedefinin Aliço olması büyük panik yarattı. Çukur mahallesi sakinleri Aliço'yu bulmak için seferber olmuş durumdadır. Fakat hepsinden bir adım önde olan Yücel ve Aliço için canını ortaya koyan Yamaç bir çekişme içerisindedir. İkisi de birbirinden önce Aliço'yu bulmanın peşindedir. Fakat Yücel, Aliço'nun kaldığı yeri bulmuş ve orayı ateşe vermiştir. Aliço ise ateşlerin arasında kalmıştır. 

Bunun dışında Aliço'yu uzun yıllardır arayan bir ekip vardı. Ekip içerisinden kel bir adam Aliço'yu kurtarmak için ekip ile birlikte yangın anında yaşanan boşluktan faydalanıp içeriye girecek ve Aliço'yu kurtaracaklar. Fakat bunu bir süre kimse bilmeyecek gibi görünüyor. Yamaç ve Çukur mahalle sakinleri uzun bir süre Aliço'nun öldüğünü bilecek. 

Aliço Geri Dönecek Mi?

Yangından kaçırılan Aliço, ekibin yardımıyla yeni bir sayfa açacak. Yeni doğmuş gibi eğitim alacağı ve yeni sezona efsane bir dönüş yapacağı bekleniyor. Kendisini kaçıran ekip için çalışmakta olan biri olarak Çukur'a geri döneceği konuşuluyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 01:09

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman
Süleyman - 1 yıl Önce

Alico gercekten diziden cıkarsa dizi benim için biter

Serhan:
Serhan: - 1 yıl Önce

Aliço ali bey olarak karşımıza çıkacak Ali bey baykal tarafından yamacın karşısına çıkarılacak


Popüler Haberler