Çukur Azer Vartolu'yu Öldürecek Mi? Yeni Bölümde Aliço Ölecek Mi?

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Çukur izleyicileri; Çukur Azer Vartolu’yu öldürecek mi? Yeni bölümde Aliço ölecek mi? sorularının cevaplarını arıyor. Çukur’un yeni bölümü Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Çukur Azer Vartolu'yu Öldürecek Mi? Yeni Bölümde Aliço Ölecek Mi?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Aliço’nun akıbeti büyük merak konusu olurken, Azer ve Yamaç karşı karşıya geliyor.

Sultan İdris’e resti çekiyor ve çocukların torunların senin hatalarının bedelini ödemek için canlarını verdiler diyen Sultan, gerekirse ailesi için canını bile verebileceğini söylüyor. Yamaç’ın yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldığı görülürken, Vartolu Aliço’nın öldüğünü düşünürken resmi Yamaç’a gösteriyor.

Dizinin 65. bölümünde ortalık fena karışıyor. Yeni düşmanı Azer’in şokunu atlatamamışken, Koçovalılar birbirlerine bugüne kadar verdikleri kayıpların hesabını soracaklar. Timsah’la karşılaşan Yücel şok yaratan bir hamle yapacak ve Çukur’da ortalık karışacak. Aliço’nun Yücel’in elinden kurtulup kurtulamayacağı dizinin yeni bölümünde belli olacak.

Çukur’un son bölümünde, ihaneti açığa çıkan Uluç’u ele geçirmeye çalışılırken, Uluç’un kızı Damla ise büyük bir çıkmazın içerisinde kalır. Bu durum Damla’nın Cumali ile yakınlaşmasına sebep olur. Diğer bir yandan Azer’i ziyaret eden ve ret yanıtı alan Yücel Timsah’ı bu amaçla kullanır. Son bölümde izleyicileri en çok etkileyen sahne ise Uluç’u öldürmeyi başaran Yücel’in Aliço’yu kaçırması oldu.

Çukur Son Bölüm Özeti

Çukur yeni düşmanı Azer’in şokunu atlatamamışken, Koçovalılar birbirlerinden hesap sormaya başlar. İdris bütün Koçovalı kardeşleri eski günlerdeki gibi yan yana mücadele etmeleri için hamle yapar.

Uluç’un ihaneti herkesi derinden etkilerken, Damla ise büyük bir çıkmaza girer ve bu esnada Cumali ile yakınlaşır. Bu esnada Azer’i ziyaret eden Yücel, Koçovalıları yok etmek için hamleler yapar. Timsah’la karşılaşan Yücel şok bir hamle yapar ve Çukur’da ortalık karışır.

Çukur Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Senaryosunu Görkem Horzum’un kaleme aldığı Çukur dizisinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yapmaktadır. Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi pek çok önemli isim yer almaktadır. Çukur dizisinin diğer oyuncuları ise şunlardır: Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 02:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler