Çukur Baykal Bey Kimdir? Yeni Baykal Bey Ahmet Dizdaroğlu Kimdir? Çukur Baykal Yaşıyor mu

Çukur dizisinin izleyenleri tarafından sıkça sorulan sorulardan olan Çukur dizisinin Baykal’ı kimdir ? Yaşıyor mu ? sorularına bu haberimizde yer verdik. Ve Baykal karakterini canlandıran oyuncunun hayatından da bahsettik.

Çukur Baykal Bey Kimdir? Yeni Baykal Bey Ahmet Dizdaroğlu Kimdir? Çukur Baykal Yaşıyor mu

Çukur Dizisinin Baykal’ı Kimdir ?

Bizlere sıkça gelen sorulardan birisi olan Çukur dizisinin Baykal’ı kimdir ? Yaşıyor mu ? Bizler de okurlarımızın merakını gidermek adına bu sorulara yanıt aradık. Keyifli okumalar

Çukur’un 61. Bölümünde Koçovalılar’a yeni bir düşman yani Timsah geldi. Diğer yandan da diziye Baykal isimli yeni bir karakter daha katıldı. Peki Çukur’da Timsah ve Baykal rollerini kimler canlandırıyor ?

Çukur’da Baykal karakterine Ahmet Dizdaroğlu

 Timsah karakterini ise Ahmet Melih Yılmaz hayat verecek.

Baykal Yaşıyor Mu ?

Bilindiği gibi Çukur dizisinde eskiden Baykal karakterine Burak Sergen hayat vermekteydi ve ölerek diziden ayrılmıştı; ancak senaryo ikinci sezonda öyle bir yere geldi ki izleyici sürekli Baykal yaşıyor mu yoksa sorusunu  sormaktaydı. Ancak sonunda Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum  Çukur ‘a Baykal’ı tekrar dahil etti ama ilk sezonda Baykal karakterine hayat veren Burak Sergen ne yazık ki 2019 da TRT’nin sevilen dizisi Halka’da yer almakta. Bu nedenle Burak Sergen’in Çukur’ geri dönme ihtimali yok. Bu sebeple Baykal karakterini Ahmet Dizdaroğlu canlandıracak.

Peki Ahmet Dizdaroğlu Kimdir ?

Ahmet Dizdaroğlu 5 Nisan 1964 Ankara doğumludur ve şuanda 55 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur.  Son olarak Oyunbozan dizisinde Mahmut ve Şeref Meselesi dizisinde Ayhan karakterine hayat veren Ahmet Dizdaroğlu  Paramparça ve İsimsizler dizilerinde de küçük sahnelerde bölüm oyuncusu olarak yer almıştır. Ahmet Dizdaroğlu 1.90 cm boya ve 105 kg ağırlığa sahiptir.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 15:29

YORUM EKLE