Çukur Çeto Neden Öldü? Gerçekten Öldü mü? Erkan Avcı Diziden Neden Ayrıldı? Hangi Dizide Oynayacak? Yeni Dizisi Ne?

Çukur dizisinde izleyicilerini şok edecek gelişmeler yaşanıyor. İzleyen herkesi ekrana kilitleyen, şaşkınlıktan kanını donduran Çukur dizisinde Çeto ölüm sebebi merak ediliyor. İzleyiciler tarafından Çeto Neden Öldü? Sorusu sorulurken, karakterin hayranları Çeto’nun dizide ölmesi yüzünden hüzne boğuluyorlar…

Çukur Çeto Neden Öldü? Gerçekten Öldü mü? Erkan Avcı Diziden Neden Ayrıldı? Hangi Dizide Oynayacak? Yeni Dizisi Ne?

Çukur Dizisi Çeto Ölüm Sebebi, Çeto Neden Öldü?

Çukur dizisinin yayınlanan son bölümü sonrasında izleyiciler şok içinde kaldılar. Daha önceden yayınlanan fragmanlarından birinin öleceği anlaşılan dizide önceleri kimin öleceği bilinmiyordu. Bu ölen kişinin Koçovalılardan olacağı tahmin edilirken, sürpriz ismin ölmesiyle bölümü izleyen herkes şaşkına döndü.

Dizinin sevilen karakterleri arasında yer alan Çeto, Mahsun’un silahından çıkan kurşun ile vuruldu ve öldü. Çeto karakterini canlandın Erkan Avcı böylelikle diziden ayrılmış oldu.

Çeto kötü bir karakter olarak izleyici önüne çıkmaktaydı fakat Erkan Avcı çok az kişide bulunan oyunculuk yeteneği ile kötü bir karakteri sevdirebildi. Erkan Avcı farklı bir dizide yeni bir role başlayacak olmasından dolayı bu diziden çıkış yaptığı söyleniyor.  Peki Erkan Avcı’nın yeni dizisi hangisi?

Erkan Avcı’nın hangi diziye geçiş yapacağı şu an için bilinmiyor. Duyduğumuza göre kendisi teklifleri değerlendiriyormuş ve henüz bir karar vermemiş. Gelişme olduğunda Haberport.com aracılığı ile en kısa süre içinde öğrenebilirsiniz, bizleri okumaya devam edin…

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 13:00

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa DIYAPOGLU
Mustafa DIYAPOGLU - 3 ay Önce

Ceto gercekten oldumu

Popüler Haberler