Çukur Dizisi Azer Kurtuluş Kimdir? Cihangir Ceyhan Çukura Girdi! ( Cio ) Hakkında Kısa Bilgiler

Efsane dizi Sıfır Bir Adana'dan Çukura büyük transfer. Cio Çukura transfer oldu. Çukur dizisi karakter kadrosuna dahil olan Azer Kurtuluş karakteri gerçekte kimdir ve adı nedir? Efsane dizi Sıfır bir dizisinde Cio karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan hakkında bilgiler merak edilmeye başlandı.

Çukur Dizisi Azer Kurtuluş Kimdir? Cihangir Ceyhan Çukura Girdi! ( Cio ) Hakkında Kısa Bilgiler

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur hakkında flaş bir iddia gündeme bomba gibi oturdu. İntenet dizisi Sıfır Bir’den kısa bir süre önce ayrılan başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan’ın Çukur dizisine katılacağı iddia edildi. 29 Nisan 63. bölümünde ekranlarda Azer Kurtuluş ismi izleyicilerin dikkatini çekti.

Azer Kurtuluş Kimdir?

Duygusal sahnelere ve izleyicileri televizyon ekranlarına kilitlemeyi başaran Çukur’da duvar yazıları izleyicilerin beğenisini topluyor. Son bölümdeki duvar yazısında ‘’Azer Kurtuluş pek yakında’’ ifadesi üzerine oyuncu kadrosuna Cihangir Ceyhan’ın katılacağı iddia edildi. Diziye katılacak karakterin kim olacağı henüz belirsizliğini koruyor ancak Ceyhan’ın Şahin’in abisi karakteri Azer Kurtuluş’a hayat vereceği iddia ediliyor.

Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre heyecanla beklenen yeni karakter Cihangir Ceyhan olacak. Sevilen oyuncu Ceyhan, Sıfır Bir dizisinde Cio karakterine hayat vermekteydi ve kısa süre önce diziye veda etmişti.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 21:30

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz çalışkan
Deniz çalışkan - 1 yıl Önce

Sen bunu hakettin yolun açık olsun başarılarının devamının dileği ile

Deniz
Deniz - 1 yıl Önce

Cihangir ceyhan izmirden deniz severek takip ediyoruz sen bunu hakettin yolun açık olsun başarılarının devamı deleğiile

KARL
KARL - 1 yıl Önce

CİO01
EFSANELER UNUTULMAZ


Popüler Haberler