Çukur Edip Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Oktay Gürsoy Rol Aldığı Diziler ve Yapımlar

Çukur dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Çukur dizisinin kadrosuna son alarak Oktay Gürsoy katıldı. Gürsoy dizide Edip karakterini canlandıracak. Oktay Gürsoy’un Edip karakteriyle diziye nasıl etki edeceği Çukur hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Oktay Gürsoy daha önce pek çok başarılı yapımda yer almıştı ve adını da bu yapımlarda duyurmayı başarmıştı.

Çukur Edip Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Oktay Gürsoy Rol Aldığı Diziler ve Yapımlar

Oktay Gürsoy Çukur dizisinin kadrosuna katıldı. Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal gibi usta isimler yer alıyor. Diziye son olarak katılan Oktay Gürsoy, Edip karakterini canlandıracak.

Usta oyuncu 61. bölümde diziye dahil olacak. Oktay Gürsoy Edip rolüyle izleyicilere geçmişten izler sunacak. Edip Çukur’da nasıl etkiler gösterecek gelecek bölümde öğreneceğiz.

Yamaç hiç beklemediği bir anda Yüzüklü ile karşılaşacak. Yüzüklü’nün Yamaç’a Sena’nın ölümü hakkında ipucu bırakması, Yamaç’ı Meliha ile karşı karşıya getirecek.

Oktay Gürsoy Kimdir?

Aktif oyunculuk kariyerine 2000’li yılların başında adım atan Gürsoy, hem dizi hem de sinema dünyasında faklı yapımlarda yer almıştır. Oktay Gürsoy aslen tiyatro kökenli bir oyuncudur. Gürsoy üniversite eğitimini Konya’da tamamladı ve Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Tiyatro-Oyunculuk bölümünden mezun oldu.

İlk olarak Dila Hanım dizisi ile karşımıza çıkan Gürsoy, daha sonra Evvel Zaman Hikayesi adlı projede yer almıştır.

Daha sonra ise Behzat Ç. Aşk ve Ceza, Canım Ailem, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi önemli yapımlarda da yer aldı.   

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 15:22

YORUM EKLE