Çukur İdris Koçovalı Öldü Mü? İdris Baba Yeni Sezonda Çukurda Devam Edecek mi

İkinci sezon finaliyle ekranlara gelen Çukur dizisinde İdris Koçovalı öldü mü? İdris Baba ile Yamaç karşı karşıya geldi ve İdris Baba yeni sezonda Çukur'da devam edecek mi sorusu izleyiciler tarafından merak edildi. İşte detaylar.

Çukur İdris Koçovalı Öldü Mü? İdris Baba Yeni Sezonda Çukurda Devam Edecek mi

Çukur, 2. sezonunda da Show TV ekranlarında damgasını vurmayı başardı. Bir sonraki sezon için de onay alan Çukur dizisi sezon finalinde yine izleyicileri şaşkına çevirdi. Sezon finalinde İdris Baba ve Yamaç karşı karşıya geldi ve Yücel’in oynadığı oyun sonrasında iki isim kapana kısıldı. Yücel, kadınların tamamını topladı ve Koçovalılar’dan birinin ölmesini istedi. İki isimden birinin ölmesi istendi ve izleyiciler Yamaç’ın mı yoksa İdris Baba’nın mı öleceğini heyecanla araştırmaya koyuldu.

3 dakikalık süre sonrasında heyecan yine tavan yaptı ve Yamaç’ın mı yoksa İdris Baba’nın mı öleceğinin merak edildiği o anlarda izleyiciler televizyon ekranlarına kilitlendi.

Yamaç İdris’i Vuracak mı?

Senaristin yine izleyicileri ters köşe yapacağı ve Çukur dizisinde iki ismin de vurulmayacağı tahmin ediliyor.

Akın Koçovalı Başa Geçecek

Kısa süre önce cezaevinden çıkan Akın Koçovalı’nın geleceği uzunca bir süredir konuşuluyordu. Bir sonraki sezonda Akın Koçovalı’nın dizide baskın bir rol oynayacağı tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 23:59

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurten Kurt
Nurten Kurt - 3 hafta Önce

Anlamadım bu bölümde Bizans vurgusunun üstünde duruldu niye ve kime bizans 500 küsur yıllık İstanbul niye bizans oldu açıklarsanız sevinirim

Popüler Haberler