Çukur Sena'nın Ölüm Sahnesi izle! Sena'nın Ölüm Sahnesi Büyük İlgi Topladı! Çukur Sena'nın Yerine Gelecek Ünlü Belli Oldu!

Çukur dizisinde ana karakterlerden Sena'nın ölüm sahnesi izle! Sena'nın akvaryum içerisindeki ölüm sahnesi büyük bir ilgi topladı. Fenomen dizi Çukur'da Sena'nın yerine gelecek ünlü oyuncu belli oldu! Sena, Çukur'un 60. bölümünde diziye veda etti.

Çukur Sena'nın Ölüm Sahnesi izle! Sena'nın Ölüm Sahnesi Büyük İlgi Topladı! Çukur Sena'nın Yerine Gelecek Ünlü Belli Oldu!

Fenomen dizi Çukur’un 60. bölümünde ana karakterlerden Sena’nın ölmesiyle birlikte dengeler tamamen değişti. Kara kuzu liderlerinden olan Mahsun, Yamaç’ın sevgilisi Sena ile birliktelik hayali kurmakta. Yamaç ise bu süreçte Sena’yı kurtarabilmek için büyük bir mücadele ortaya koymuştur.

60. bölümde henüz yüzü görünmeyen yüzüklü karakteri Sena’yı kurşun geçirmez bir akvaryumun içerisine kapatarak ölümle baş başa bırakmıştır. Yamaç ise Sena’yı kurtarmak için çabalamış olmasına rağmen bunu başaramaz ve o anlar izleyicilerin gözlerini doldurdu.

 

Yamaç, Mahsun’u Vuruyor

Sena’nın akvaryumda olduğunu gören Mahsun, Sena’yı kurtarmak için mücadele verir. Tam o esnada Yamaç gelir ve Mahsun’u vurur. Sena bu süreçte çığlık çığlığadır ve boğulmasına ramak kalmıştır. Yamaç’ta Sena’yı kurtarabilmek için türlü girişimlerde bulunsa da en sonunda pes eder ve sevgilisinin ölümünü saniye saniye izler.

Sena’nın cenazesine Çukur mahallesinden yoğun bir katılım söz konusu oldu. Sena’nın mezarı da Koçovalı ailesinden hayatını kaybedenlerin yakınlarına gömülüyor. Yamaç, mezara kürekle toprak atarken zor anlar yaşar ancak o esnada Yamaç’ın yardımına Cumali yetişir.

Çukur dizisinde Sena'nın yerine gelmesini beklediğimiz oyuncu Sinem Kobal'dır.  Daha önce yayınlamış olduğumuz; Çukur’da Sinem Kobal Sürprizi! Sinem Kobal Çukur'da Sena'nın Yerine Mi Geçecek? başlıklı haberimizden detayları okuyabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 14:25

YORUM EKLE