Çukur Timsah Celil Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ahmet Melih Yılmaz Rol Aldığı Yapımlar

Çukur dizisine henüz dahil olan Timsah Celil kimdir ve gerçek adı nedir? Psikopat Timsah karakterine hayat verecek isim Ahmet Melih Yılmaz ve daha önce rol aldığı yapımlar ortaya çıktı. Tecrübeli isim daha önce çeşitli yapımlarda televizyon ekranlarında oldu.

Çukur Timsah Celil Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ahmet Melih Yılmaz Rol Aldığı Yapımlar

Çukur dizisine dahil olacağı konuşulan Timsah Celil fenomen dizide ekranlara gelmeye başladı. Timsah lakaplı karakter tanıtım filminde Çukur’da görülmüş ve karakterle ilgili detaylar izleyiciler tarafından araştırılmaya başlanmıştı. Ana karakterlerden Sena 60. bölümde ölmüş ve Yüzüklü olarak bilinen kişi Mahsun’u oyuna getirmişti. Yüzüklü Sena’yı su dolu bir akvaryuma kapatmış ve Yamaç ise sevgilisinin ölümünü saniye saniye seyretmiştir.

Timsah karakteri, Cumali Koçovalı’yı kaçırmış ve izleyiciler bu sahnede adeta şoke olmuştur. Oruç Reis’i dahi ürkütmeyi başaran Timsah, Sedat’ın ölümünden sonra bedelini Yamaç’a ödetebilmek için büyük bir çaba sarf edecektir. Aynı duyguyu Yamaç’a yaşatmak istediğini söyleyen Timsah’ın Cumali’yi öldürüp öldürmeyeceği de merak konusu oldu.

Timsal Celil Kimdir?

1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ahmet Melih Yılmaz, Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2010 yılında ilk kez Felaket isminde bir kısa film ile kameralar karşısına geçen Yılmaz, İstanbul’da bir tiyatro topluluğunda kariyer hayatına devam etmiştir. Ankara’da 20-30 arasında oyunda oynayan Yılmaz, Erdal Beşikçioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği Woyzeck Masalı’nda da Woyzeck karakterine hayat vermiştir.

Şarkı söyleme becerisi de olan Yılmaz, Berkay Ateş ve Tülin Özen gibi başarılı isimlerin yer aldığı Abluka filminde rol almıştır. Hatırla Gönül dizisinde de rol almayı başaran Yılmaz, şimdilerde ise Show TV ekranlarında yayın hayatına devam eden fenomen dizi Çukur’da Timsah karakterine hayat veriyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 15:21

YORUM EKLE