Çukur Timsah Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Mehmet Ali Nuroğlu Rol Aldığı Yapımlar

Çukur dizisine henüz katılan Erkan Timsah kimdir? Cumalı'yi kaçıran Timsah Erkan hakkında karakter analiz ve yeni karakteri kim canlandırıyor? Çukur'un yeni bölüm fragmanında görülen Timsah Erkan'ın Yamaç ile olan münasebeti merakla bekleniyor.

Çukur Timsah Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Mehmet Ali Nuroğlu Rol Aldığı Yapımlar

Show TV ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Çukur her yeni bölümünde izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakter Erkan Timsah olarak karşımıza çıkmakta.  Yeni bölüm fragmanında Vartolu Salih’in Baykal’ın mezarını kontrol ettiğini ve mezarın boş olduğunu söylemesi üzerine işler değişir. Böylelikle Koçovalı ailesi Baykal’ın ölmediğini öğrenecektir.

Fragmanda Uluç Bey’in Erkan Timsah ismini telaffuz ettiği görülüyor. Diziye henüz dahil olan Timsah karakterinin psikopat bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Diziyi heyecanla takip eden izleyicilerin büyük çoğunluğu karakterin ana hatlarını ve Yamaçla olan ilişkilerini merak etmeye başladı.

Timsah Erkan Karakteriyle İlgili Detaylar

Dengesiz bir karakter olan Timsah Erkan, fragmanda öldüreceği bir yaşlı kişinin elini öper, onunla sohbet ettikten sonra kemerle boğmak suretiyle öldürür. Cumali’yi kaçıran Timsah Erkan, Cumali’nin ellerini bağlar ve bir sandalyeye oturtur. Cumali ise Timsah’a ‘’sen hangi filmde oynadın’’ sorusunu sorarak karakterin tiplemesi hakkında aslında bilgi de vermiştir.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 14:28

YORUM EKLE