Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi coronavirüs nedeniyle set arası veren yapımlar arasında bulunmaktadır. Bu süreçte izleyicilerin merakla araştırdığı Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak tartışmaları da sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Coronavirüs sebebiyle dizilerin tamamı set arası verme kararı verirken, Çukur dizisi de bu kapsamda yer alıyor. Her hafta Pazartesi günleri Show TV ekranlarında ilgiyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman zaman yayınlanacağı da dizi takipçileri tarafından merak edilmeye başlandı. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memilli, Damla Sönmez ve Cihangir Ceyhan’ın rol aldığı Çukur dizisine son bölümde Barış Arduç dahil olmuştu.

Çukur bu akşam var mı?

Çukur dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Dizi çekimleri coronavirüs sebebiyle durduruldu. Çukur oyuncuları canlı yayın yaparak izleyicilerle buluşuyor ve ‘’Çukur Evde’’ adıyla da coronavirüse karşı ‘’Evde Kal’’ çağrılarına uyduklarını gösteriyorlar.

Çukur ne zaman yayınlanacak?

Çukur dizisi coronavirüs tehlikesi sona erinceye dek yayınlanmayacak. Dizi çekimleri durdurulan ve oyuncu kadrosu evde kalma çağrısına uyan dizinin en az 1 ay ekranda olması beklenmiyor.

 

Mobil uygulamalarımızı yükle, güncel olaylardan haberdar ol! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Son dakika gelişmelerini her an takipte kalmak için Haberport’u Instagram’da takip etmeyi unutma >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Sıcak gelişmeler, duyurular ve açıklamalar… Basın dünyasına dair tüm ayrıntılar Facebook Grubumuzda! Hadi, sen de katıl aramıza! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 03:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler