Çukurun Çeto’su Erkan Avcı TRT1 Şampiyon dizisinde!

Show TV’nin en çok konuşulan yapımlarından olan Çukur dizisinde Çeto karakteri ile büyük beğeni toplayan Erkan Avcı, Çukur dizisinden ayrılması sonucunda yeni projeler ile ekranlara gelecek. TRT1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanması planlanan Şampiyon dizisi için adı geçen başarılı oyuncunun, görüşmelerinin devam ettiği aktarıldı.

Çukurun Çeto’su Erkan Avcı TRT1 Şampiyon dizisinde!

Show TV’nin başarılı yapımlarından Çukur dizisinde geçtiğimiz sezon bölümlerimde Çeto karakteri ile ekranlara gelen Erkan Avcı şimdilerde yeni bir proje ile adından söz ettiriyor. 

Çukur dizisinin 2. sezonunda adından sıkça söz ettiren Çeto Yamaç ve ailesinin en büyük düşmanlarındandı. Koçovalıların ve mahallenin tüm uğraşları sonucunda en yakın arkadaşı Mahsun tarafından öldürülerek dizi kadrosundan ayrılmıştı. Erkan Avcı ismi, TRT1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanması planlanan Şampiyon dizisi için konuşuluyor. Tolgahan Sayışman’ın başrollerinde olduğu Şampiyon dizisinde oyuncu kadrosu oluşturulmaya devam ediyor. Kesinleşen isimlerden biri olan çocuk oyuncu Emir Özyakışır da Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunda yer alıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kişisel twitter hesabı üzerinden paylaştığı yazıda, TRT1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon için Erkan Avcı ile görüşmelerin başlatıldığını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler