Dark 2. sezon ne zaman başlayacak? Dark yeni sezon fragmanı yayınlandı

Netflix platformunda yayınlanmakta olan Dark dizisinin izleyenleri dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki Dark 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? İşte Alman yapımı Dark dizisi hakkındaki ayrıntılar…

Dark 2. sezon ne zaman başlayacak? Dark yeni sezon fragmanı yayınlandı

Dark 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Netflix’in merakla beklenen yapımlarından biri olan Dark çok yakın bir tarihte izleyicileri ile buluşacağını açıkladı. 21 Haziran tarihinde 2. Sezonun ilk bölümünün yayınlanması beklenen Dark dizisi, ilk sezonunda büyük başarılara imza atmıştı.

İlk sezonda karşımıza çıkan gizemli olaylar ve geçmiş, şimdi ve gelecek arasındaki hassas dengeleri konu edinen Dark dizisi, büyük bir ilgi ile karşılaşmıştı. Oyuncu kadrosuna bakıldığında Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer ve Sylvester Groth gibi isimler karşımıza çıkıyor.

Yeni sezon içerisinde gelecekte kapana kısılmış olan Jonas’ı 2020 senesine dönmeye çabalarken izleyeceğiz. Bu sırada arkadaşları Martha, Magnus ve Franziska, Bartosz ile Winden kasabasında yaşanan gizemli olay ile ilgisini anlamaya çalışacaktır. Değişik zamanlarda birbirine bağlanan olayları kontrol eden gizemli birinin sebep oldukları, izleyen herkesi etkilemeye devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 14:54

YORUM EKLE

Popüler Haberler