Dark 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

Almanya’daki bir kasabada Winden’de yaşanan gizemli olayların konu olarak edinildiği Dark dizisinin yeni sezon tarihi merak ediliyor. Peki Dark 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte dizi yönetimi tarafından yapılan açıklamaların detayları…

Dark 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

Dark 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2017 senesinde çekimleri sona eren ve 1 Aralık 2017 tarihinde Netflix platformunda ilk kez yayınlanan Dark dizisi 1. Sezonunda güzel başarılara imza attı. 10 bölüm süren ilk sezonu sonunda ikinci sezonunda çekilmesi kararı alındı. Şimdilerde ise dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili sorular intenet ortamında sıkça sorulmaya başlandı.

Michael ismindeki bir gencin intiharı sonrasındaki olayları anlatan dizi 2017 senesinde 10 bölüm olarak izleyici karşısına geçti. Kasabada bulunan solucan deliği ile 33 senelik zaman dilimi arasında seyahat edilirken bu solucan deliğinde çok büyük bir gizemin bulunduğu keşfedilir.

Pek çok ünlü oyuncunun cast ekibinde yer aldığı Dark dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanma tarihi Netflix tarafından duyuruldu.

Dark dizisinin 2. Sezon bölümleri 21 Haziran 2019 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 04:47

YORUM EKLE

Popüler Haberler