Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak? TRT Yeni Dizi Tarihi Belli Oldu mu?

TRT 1 kanalının tartışmasız en çok izlenen dizisi Diriliş, her hafta Çarşamba günleri ekrana gelmektedir. Reyting sıralamasında her hafta en üst sıralarda yer alan başarılı dizi izleyen herkesin yüreklerinin hızlı çarpmasına sebep oluyor. Peki Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak? İşte Diriliş Osman dizisi hakkında son gelişmeler…

Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak? TRT Yeni Dizi Tarihi Belli Oldu mu?

Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak?

Her Çarşamba günü yayınlana Diriliş dizisi her hafta reyting sıralamasında üst sıralarda yer alıyor. TRT 1 kanalının vazgeçilmezi olan dizinin 140. Bölümünde oba içinde daha çok görülmeye başlanan Osman, yavaş yavaş babası Ertuğrul’a görevler almak istediğini belli etmeye başlamıştı. Ertuğrul Bey ise oğlunun bu tutumundan oldukça hoşnut kalmıştı. Ertuğrul döneminin sonlanacağı ve Osman’ın devrinin başlayacağı dizinin ne zaman yayınlanmaya başlanacağı izleyiciler tarafında büyük merak konusu.

Diriliş Ertuğrul’un bitmesine 3 bölüm kala sonraki format olacak olan Diriliş Osman, daha şimdiden büyük ilgi çekmiş durumda. Diriliş Ertuğrul 29 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 150. Bölümü ile final yapacak ve dizinin sonraki sezondaki formatı Osman Bey üzerine kurulu olacak. Osman Bey karakterine ise herkes tarafından tanınan ve sevilen Burak Özçivit hayat verecek.

TRT 1 kanalının reyting rekortmeni olan dizisinin yıldızı Engin Altan Düzyatan bu sezonun sonunda yayınlanacak olan 150. Bölüm ile birlikte ekranlara veda ediyor. Onun yerini ise yeni sezonda Osman Bey’i canlandıracak olan Burak Özçivit alıyor. Şu sıralar yayınlanan bölümlerde Osman Bey, yani Burak Özçivit’in çocukluğu ekranlara yanısıtlıyor.

Burak Özçivit’in ise yeni sezon öncesinde gerek kılıç kullanma, gerekse at binme konusunda ciddi eğitimlerden geçtiği ifade ediliyor. Yeni sezonda baş rolün değişeceği Diriliş dizisinde neler olacağı tüm izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 12:35

YORUM EKLE