Dizi Çıkan Hikmet Geri Yarışmaya Geri Dönebilecek mi? Hikmet Ne Zaman İyileşecek?

Tv 8 ekranlarına gelen sevilen yarışma programı Survivor'da yarışan Hikmet'in dizi çıktı. Hikmet'in yarışmaya geri dönüp dönmeyeceği ve ne zaman iyileşeceği merak ediliyor. Merak edilen bu soruların cevapları haberimizde.

Dizi Çıkan Hikmet Geri Yarışmaya Geri Dönebilecek mi? Hikmet Ne Zaman İyileşecek?

Survivor Hikmet'in Dizi Ne Zaman İyileşecek?

Yarışma esnasında yaşanan bir kaza esnasında Hikmet'in dizi çıktı. Survivor'ın sağlık ekibindeki doktorlar, diz çıkmalarının kademe şeklinde iyileşebildiğini ve tam olarak normal olması için 6 haftanın gerektiğini söyledi. Bir ameliyat geçirmesi gerektiğini belirten doktor ameliyat sonrası değneklerle yürüyebileceğini ve dizini bükmemesi gerektiğini de belirtti.

Dizini her hafta aşama aşama bükmesi ve 6 hafta sonunda tamamen yürümeye başlaması gerekiyor. Bu durumda Hikmet'in yarışmaya devam edip etmeyeceği tartışılan konulardan biri oldu.

Diz Çıkması Ne Kadar Sürede İyileşir? Diz Çıkması Nasıl Olur?

Diz ilk defa çıktıysa bu bağlarda zedelenmeye neden olur. Şişlikler ve morluklar oluşur hatta bazı vakalarda kıkırdakta problemler görülür. Diz çıkmalarının iyileşmesi aylar sürer. Ameliyattan sonra 2 hafta değnekle dolaşmanız gerekmektedir. Ancak spor faaliyetlerine geri dönebilmeniz için aylar gerekir. Uzmanlar 5-6 ay sonra spor faaliyetlerine geri dönülebileceğini söyler.

Survivor'daki sağlık ekibi Hikmet'in iyileşmesinin aylar süreceğini söyledi. Eskisi gibi yürümesi bile en az 2 hafta sürecektir.

Survivor Hikmet İnşallah 15 Günde İyileşir

Hikmet'in sakatlanışı endişe verdi. Konseyde açıklama yapan Acun Ilıcalı dizinde kırığın olmadığını gelişmeleri haberdar edeceğini söyledi. Survivor Seda, İnşallah 15 günde iyileşir ve bizimle son parkurumuza gelebilir, dedi. Survivor izleyicileri merakla gelişmeleri takip ediyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2019, 12:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler