Dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Türkiye’yi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs dizi sektörünün de olumsuz etkilenmesine sebep oldu. Peki dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak? İşte dizilerin başlayacağı tarihler...

Dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Türkiye’de ve tüm dünyada etkisini her geçen gün daha da artıran koronavirüs nedeniyle hayat neredeyse durma noktasına geldi. Virüse karşı alınan tedbirler bünyesinde dizilerin de geçici süreliğine çekimlerine ara verildi. Neredeyse tüm diziler çekimlerini sonlandırırken, ATV kanalında yayınlanan diziler için tersi yönde bir karar alındı. ATV dizileri bu süreç içerisinde çekilmeye ve gününde yayınlanmaya devam edecek.  Ancak 65 yaşının üstünde olan ve kronik rahatsızlığı bulunan oyuncular izinli olacaklar.

Pek çok sektör gibi dizi sektörünün de koronavirüs nedeniyle olumsuz etkilenmesi sonrasında ATV kanalı dışında yayınlanan dizilerin ne zaman yeniden ekranlara döneceği merak edilenler arasında yer alıyor. Aşağıdaki kısımda dizilerin ne zaman yayınlanmaya başlayacaklarını anlattık.

Zümrüdüanka Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ürgüp Göreme bölgesinde ekilen dizinin setinden alınan bilgilere bakıldığında 9. Bölümü ile yayınlandığı ve bu bölüm ile sezon finaline gittiği görülüyor. Dizinin yapımcısı Pastal Film koronavirüs nedeniyle beklemede durulan bu süreç içinde zarar etmemek için dizinin sezon finaline gitmesi kararına vardı. Bu bağlamda dizinin yeni bölümlerinin yeni sezonda geleceğini söyleyebiliriz.

Kuruluş Osman Ne Zaman Başlayacak?

Kuruluş Osman dizisinin set çalışanlarının bir kazaya karışması sonrasında çekimlerine ara verilmişti. Ancak koronavirüse karşı alınan önlemler ardından 28 Mart tarihinde dizinin çekimlerine yeniden başlandı. ATV ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümünün 1 Nisan tarihi yerine 8 Nisan tarihinde yayınlanacağı ifade edildi.

Sefirin Kızı Ne Zaman Başlayacak?

28 Mart gününde son kez sete çıkan Sefirin Kızı dizisinin sezon finali çekildi. Bu bölümün 8 Nisan akşamında yayınlanması ile beraber dizi sezon finaline girecek ve yeniden diğer sezonda izleyici karşısına çıkacak.

Yasak Elma Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi de 17 Mart tarihinde çekimlerine ara vermişti. Dizi 28 Mart tarihinde yeniden çekimlere başlanacağını açıklamıştı. Sonrasında alınan karar ile 1 hafta daha ara verildiği ifade edildi.

Babil Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinin 27 Mart tarihinde son stok bölümü çekildi. 9 bölüm stok olduğu bilinen dizinin stok bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Hercai Yeni Bölüm Ne Zaman?

Mia Yapım tarafından ortaya konan Hercai dizisi 28 Mart gününde sete yeniden çıktı. Yeni bölümün 10 Nisan’da ekranlarda olması bekleniyor.

Gel Dese Aşk Devam Edecek mi?

ATV kanalında yayınlanan dizilerden bir diğer olan Gel Dese Aşk yeni bölümü ile 29 Mart tarihinde yayınlanacak.

EDHO Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi ATV’de yayınlandığından yeniden çekimlerine başlanan bir diğer yapım oldu. 27 Mart tarihinde koronavirüse karşı alınan önlemler ardından yeniden sete çıkıldı. Yeni bölüm 7 Nisan akşamında ekranlarda olacak.

Zalim İstanbul Ne Zaman Yayınlanacak?

30 Mart tarihinde yayınlanması gereken dizi 6 Nisan akşamında son kez ekranlarda olacak. Sonrasında tekrar yeniden yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Mucize Doktor Dizisi Ne Zaman?

MF Yapım tarafından ortaya konan Mucize Doktor dizisi 28. Bölümünün çekilmesi ardından sete ara verdi. Dizinin tekrar ne zaman yayınlanacağı belli değil.

Survivor Programında Ara Yok

Survivor 2020’nin çekimleri ara verilmeden devam edecek. Yarışmanın çekildiği Dominik bölgesinde koronavirüs vakasının çok az olmasından kaynaklı olarak programın çekimlerinde bir aksanma yaşanmayacak. Survivior haftanın 6 günü yayınlanmayı sürdürecek.

Şampiyon Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisi geçtiğimiz hafta 24. Bölümü ile ekranlardaki yerini almıştı. 25. bölümü ile 29 Mart tarihinde ekranlarda olacak olan Şampiyon dizisinin sonraki bölümünün hangi tarihte yayınlanacağı halen bilinmiyor.

Ramo Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinin 12. Bölüm çekimlerinin gerçekleştirildiği süreç içinde koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verildiği biliniyor. Nisan başında yeniden setine başlanacağı ifade edilen Ramo dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında herhangi bir bilgi mecvut değil.

Tüm haberlerden anında haberdar olmak istiyorsan, şimdi mobil uygulamamızı indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Haberport Instagram Hesabını Takip Et , Türkiye’den ve dünyadan hiçbir gelişmeyi kaçırma >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Yaşamın her alanından kesitlere, Haberport Facebook Grubuna katılarak sen de ulaş! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 01:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler