Dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak? Tv dizileri için yeni bölüm tarihleri

Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimlerini durdurma kararı alındı. Yapımlar belirlediği yeni yol haritalarıyla izleyicilerin merak ettiği ''Dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak?'' tartışmalarına noktayı koydu. TV dizileri için yeni bölüm tarihleri belli oldu.

Dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak? Tv dizileri için yeni bölüm tarihleri

Televizyon kanallarında çekimleri haftalık olarak tamamlanan dizi projeleri koronavirüs tedbirleri nedeniyle devam edemiyor. Sette görevlileri ve oyuncuların koronavirüse karşı korunabilmesi için dizilerin çekimlerinin iptal edilmesine karar verilmişti. Bu süreçte televizyon kanallarında yer alan programların ne zaman başlayacağı merak edilmeye başlandı.

Diziler ne zaman başlayacak?

Yasak Elma, Hercai, Öğretmen, Doğduğun Ev Kaderindir, Çukur, Babil Zalim İstanbul ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk gibi dizilerin yeni çekim takvimi belli oldu.

Yasak Elma, Öğretmen, Hercai, Çukur dizileri koronavirüs nedeniyle yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya başladılar.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de koronavirüs nedeniyle çekilemediğinden Ramzan Bayramı’nı müteakip sezon finali bölümü ile sezonu kapatacak.

Zalim İstanbul dizisi Ramazan Bayramı sonrasında yeniden sete çıkacak. Birkaç bölüm daha ekrana gelecek bölüm sayısını 40’a ulaştırmayı hedefleyen Zalim İstanbul dizisi, reytinglerine bağlı olarak sezon finali veya final yaparak ekran macerasında yeni yol haritası belirleyecek.

 

Haberlerin doğru ve tarafsız kaynağı Haberport’un mobil uygulamasını şimdi telefonuna indir, her an gündemden haberdar ol!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Google News’te Haberport’a abone ol, günlük haber bildirimlerini anında almaya başla! >>> Haberport Google Haberlere Abone ol!

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 22:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler