Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne zaman başlıyor? Dizi ekibinden ayrılık haberi

TV8 ekralarının yeni projesi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ne zaman başlayacağı merak edilmektedir. Dizi hakkında internette en fazla aratılan başlıklar Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne zaman başlıyor ve dizi ekibinden ayrılık haberi oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başlama tarihi ve ayrılık haberine ait ayrıntılar.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne zaman başlıyor? Dizi ekibinden ayrılık haberi

TV8 ekranlarında başlanması beklenen ve başrollerinde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’un olacağı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin çekimlerine  devam ediliyor. OG medyanın imzası bulunacak dizi kısa süre sonra izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eylem Canpolat’ın senaristliğini yaptığı dizide yönetmen ise Demet Özdemir’in Erkenci Kuş dizisinde beraber çalıştığı Çağrı Bayrak olacak.

Gerçek bir hikayeden yola çıkacak olan dizinin oyuncu kadrosunda ayrılık yaşandı.  Kaan Taşaner diziye katıldı haberleri sonrasında şuanda da Kaan Taşaner Doğduğun ev Kaderindir dizisinden ayrıldı haberleri yapılıyor.

Kaan Taşaner’in yerine ise en son Kimse Bilmez dizisinde oynayan Engin Hepileri ile görüşüldüğü alınan son bilgiler arasında.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2020’nin ilk aylarında TV8’de yayın hayatına başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 14:39

YORUM EKLE