Doktorlar dizisi hangi kanalda, saat kaçta yayınlanacak?

Sezon dizilerinin koronavirüs nedeni ile çekimlerine ara verilmesinin ardından, birçok kanal eski dizileri yayınlama kararı aldı. Bu karar çerçevesinde Medyapım'ın sevilen dizisi Doktorlar da yeniden izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. İşte merak edilen, Doktorlar dizisi hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacak sorusunu yanıtı.

Doktorlar dizisi hangi kanalda, saat kaçta yayınlanacak?

Ülkemizde koronavirüs ile mücadele kapsamında birçok toplu alana kısıtlamalar getirildi. Bu kısıtlamalar dahilinde birçok dizi çekimlerine ara verdi veya sezon finali yaptı. Setlerde yaşanan insan kalabalığı ve set eşyalarının birçok kişi tarafından kullanılabilir olması nedeni ile yapım şirketleri, oyuncuların ve set çalışanlarının sağlığını korumak adına böyle bir yol izledi. 

Sezon dizilerine verilen aranın ardından, televizyon yayın akışlarında meydana gelen aksaklıkların giderilmesi ve izleyicilere seçenek sunulması adına kanallar eski yapımlarını izleyici ile buluşturma kararı aldı. Birçok sevilen dizinin ekrana yeniden geleceği bu süreçte, Doktorlar dizisi hayranlarına da sevindirici haber geldi.

Doktorlar Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor? Doktorlar Saat Kaçta Yayınlanacak?

Başrollerinde Kutsi, Yasemin Özilhan, Bekir Aksoy, Melike Güner, Yağmur Atacan ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi ünlü isimlerin bulunduğu Medyapım’ın başarılı dizisi Doktorlar 28 Aralık 2006 tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmıştı. Doktorların yaşamını ve aşklarını konu alan dizi yayınladığı döneme damgasını vurmayı başarmıştı. İlerleyen yıllarda dizinin tekrar bölümleri de en az yeni bölümleri kadar ilgi görmeye devam etmişti. 

Dizinin bu denli sevilmesi ve ilgi görmesi nedeni ile Teve2 yöneticileri diziyi yayınlama kararı aldı. Doktorlar dizisi 6 Nisan 2020 Pazartesi saat 17.30’da izleyici ile buluşacak. 

6 Nisan Teve2 Yayın Akışı

  • 10:00: ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ

  • 14:00: DERYA BAYKAL’LA GÜLÜMSE

  • 16:00: MERHAMET

  • 17:30: DOKTORLAR 

  • 19:00: KELİME OYUNU ÖZET

  • 19:45: KELİME OYUNU TEKRAR

  • 21:00: YALAN DÜNYA

  • 23:15: KANIT

Her an gündemden haberdar olmak için mobil uygulamamızı şimdi telefonuna indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sen de gündemi yakından takip etmek istiyorsan, bizi hemen şimdi Instagram’da takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Facebook’u daha etkin bir şekilde kullanmak ister misin? Hemen şimdi Facebook Grubumuza Katıl, gündemde olup bitenleri kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 21:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler