Doktorlar dizisi tekrarları ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Doktorlar dizisi saat kaçta yayınlanacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan Doktorlar dizisi tekrarları ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak ve Doktorlar dizisi saat kaçta yayınlanacak sorularının yanıtı belli oldu. Ünlü yapım tekrar bölümleriyle yeniden izleyicilerle buluşacak.

Doktorlar dizisi tekrarları ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Doktorlar dizisi saat kaçta yayınlanacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan ünlü dizi Doktorlar’ın tekrar bölümleri teve2 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Medyapım imzasıyla ekranlara gelen Doktorlar dizisi Kutsi, Yasemin Ergene ve Bekir Aksoy gibi oyuncularla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. 4 sezon boyunca ekranlarda yerini alan Doktorlar, Türk dizi sektörünün en fazla sevilen dizileri arasına girmeyi başarmıştı.

Ünlü yapım Doktorlar, 29 Mayıs Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 14.00’de teve2 ekranlarında!

Günün her anında sıcak ve tarafsız haberleri takip etmek için Haberport mobil uygulamasını şimdi indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Haberport Instagram Hesabını Takip Et , Türkiye’den ve dünyadan hiçbir gelişmeyi kaçırma >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutan haber sitesinin Facebook Grubuna Katıl tartışmaları ve güncel haberleri kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 16:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler