Dudullu Postası dizisi oyuncuları kimler? Dudullu Postası konusu ve yayın tarihi belli oldu!

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi başlıyor! Önceden Blu Tv'de yayınlanan Dudullu Postası izleyici ile buluşacak. Dudullu Postası dizisi oyuncuları kimler? Dudullu Postası konusu ve yayın tarihi belli oldu! İşte detaylar..

Dudullu Postası dizisi oyuncuları kimler? Dudullu Postası konusu ve yayın tarihi belli oldu!

Korona virüs sebebi ile yayınlanması gereken pek çok dizi yayınlanamıyor. Çekimleri yapılamayan diziler yayınlanamadığı için pek çok kanal dizilerin yerine film yayınlıyor. Bunun yanı sıra kanallarda daha önce yayınlanmış dizi ve filmler de yayınlanıyor. Kanal D daha önce Blu TV üzerinden yayınlanan bir dizi ile izleyicileri ile buluşacak.

Blu TV’de yayınlanan Dudullu Postası isimli dizi bundan böyle Kanal D ekranlarından yayınlanacak. 2 Nisan’da yayınlanması beklenen dizinin oyuncu kadrosunda  Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Güven Kıraç, Aslı Bekiroğlu, Ayda Aksel, Bülent Şakrak, Özgür Emre Yıldırım, Levent Tülek ve Ahmet Rıfat Sungar gibi önemli isimler yer alıyor. Hikayesi Serkan Keskin’e ait olan dizinin yönetmenliğini ise Onur Ünlü üstleniyor.

Dudullu Postası Dizisinin Konusu Nedir?

Dudullu Postası dizisi Serkan Keskin’in Penguen dergisine çizdiği karikatürlerinden alıyor hikayesini. Dudullu’da geçen hikayede mahallenin insanlarının hikayeleri anlatılıyor. Tuhaf hikayelerin işlendiği dizide Tayfur, mahallenin yeni gazetesinden arkadaşları ile birlikte kayıp babaların peşine düşmüştür.

Dudullu Postası Oyuncu Kadrosu:

  • Güven Kıraç (Asım)
  • Erkan Can (Vasıf),
  • Taner Ölmez (Tayfur)
  • Hazar Ergüçlü (Melis)
  • Bülent Şakrak (Eyüp)
  • Ayda Aksel (Emine)
  • Ahmet Rıfat Şungar (Ersan)
  • Özgür Emre Yıldırım (Cem)

 

Türkiye’nin nabzını tutan haber sitesinin mobil uygulamasını hemen edin! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sen de gündemi yakından takip etmek istiyorsan, bizi hemen şimdi Instagram’da takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Kritik gelişmelerin ve flaş haberlerin en dürüst kaynağı Haberport Facebook Grubuna katılmayı unutma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 07:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler