Elite 4. sezon ne zaman başlayacak? Elite yeni sezon onayını aldı

Netflix’in sevilen dizisi Elite yeni sezon onayını aldı. İzleyiciler yeni sezon onayının ardından Elite 4. Sezon ne zaman başlayacak sorusunu araştırmaya başladı. Dizinin oyuncuları sosyal medya hesaplarından yeni sezon hakkında açıklamalarda bulundu.

Elite 4. sezon ne zaman başlayacak? Elite yeni sezon onayını aldı

Online dizi film platformu Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan Elite dizisi 3. sezonuyla herkesin takdirini kazanmıştı. Dizi üçüncü sezonun yayınlanmasının ardından 4. sezon onayını da aldı. İzleyiciler dizinin yeni sezonunu merakla bekliyor.

Dizinin yeni sezonuyla ilgili başrol oyuncuları Miguel Benardeau ve Claudia Salas evlerinden çektikleri videolarla duyuru yaptı. Ancak dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağına henüz karar verilmedi. Bunun nedeni ise dünyayı saran korona virüsüdür. Bildiğiniz gibi dizi ve film çekimleri korona virüs salgını nedeniyle erteleniyor. Bu nedenle dizinin yeni sezon tarihini söylemek zor. Oyunculardan biri olan Aron Piper dizinin yeni sezonu için senaryoyu okuduğunu ve çok iyi olduğunu duyurdu. Piper, sosyal medya hesabından “Hazır olsan iyi olur, çünkü sıkı olacak” şeklinde bir açıklama yaptı.

İspanyol yapımı dizi Netflix’in ikinci İspanyol dizisidir. Dizide lüks bir okula kabul edilen üç işçi çocuğunun yaşadıkları anlatılmaktadır. Dizide sınıf ve kültür farkı konusu derin bir şekilde işleniyor. Dizide Georgina Amoros, Itzan Escamilla, Alvaro Rico, Mina El Hammani, Ester Exposito ve Omar Ayuso gibi başarılı isimler yer alırken, dizinin yürütücü yapımcılığını Zeta Audiovisual üstleniyor.

Olup bitenden asla geri kalma! Gündemdeki tüm haberler ilk önce senin telefonunda! Mobil uygulamamızı hemen yükle! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Günün önemli gelişmelerini anında okumak için, hadi, sen de Haberport Facebook Grubumuza dahil ol! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 22:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler