Enes Batur evlilik yalanı tutmayınca takibi bıraktı, resmi sildi!

Enes Batur evlilik yalanı tutmayınca takibi bıraktı, resmi sildi! Enes Batur daha önce Damla Aslanalp ile bir evlilik fotoğrafı paylaşmıştı. Gelen tepkiler üzerine evlilik fotoğrafını kaldıran Enes Batur, şaka yaptım” dedi.

Enes Batur evlilik yalanı tutmayınca takibi bıraktı, resmi sildi!

Ünlü fenomen Enes Batur geçtiğimiz günlerde Damla Aslanalp ile olan evliliğinin gerçek olmadığını duyurmuştu. Ünlü youTuber bu durumu “şaka yaptım” sözleriyle açıklamıştı. Enes Batur ve Damla Aslanalp, reklam bitince birbirlerini takipten çıkardı ve kurgu nikahın fotoğraflarını kaldırdı.

Enes Batur bu evliliğin şaka olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.

Gelen tepkiler üzerine Instagram hesabından bir video paylaşan Batur, “Şu ana kadar evlendiğimize ciddi ciddi inanan arkadaşlar varsa onlardan özür diliyorum. Fakat siz bana 10 milyon abonem olunca çok baskı yaptınız evlen evlen diye. Ben de böyle küçük bir şaka yaptım. Ama cidden inanlar varsa gerçekten kusura bakmasın, şaka yaptım” demişti.

Enes Batur ve Damla Aslanalp, reklam bitince birbirlerini takipten çıkardılar ve kurgu nikahın fotoğraflarını sildiler.

Filmin Reklamı!

Pek çok kişi bu evliliğin gerçek olmadığını ve yeni çıkan Enes Batur Gerçek Kahraman filminin bir reklamı olduğunu söylemişti. Ancak Enes Batur gerçekten evlendiğini öne sürmüştü. Ama daha sonradan sözünden cayan Enes Batur, “şaka yaptım” demişti.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 01:33

YORUM EKLE

Popüler Haberler