Enes Batur: Gerçek Kahraman Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sosyal medya fenomeni Enes Batur'un yeni filmi Gerçek Kahraman ne zaman vizyona girecek? YouTube fenomenlerinin eşlik ettiği dizinin vizyon tarihi belli oldu.

Enes Batur: Gerçek Kahraman Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sosyal medya fenomeni Enes Batur’un ikinci filmi ‘’Gerçek Kahraman’’ için gala töreni gerçekleşti. Düzenlenen Enes Batur’un çiçeği bununda eşi Damla Aslanalp ve birçok YouTube fenomeni ve oyuncu katıldı. Büyük bir takipçi kitlesine hitap eden Batur, ikinci filmini tamamladı. Filmin ilk teaseri sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından izlenmişti.

Eşi İle Kameraların Karşısına Geçti

İkinci film için eşiyle kameraların karşısına geçen Enes Batur, büyük bir heyecan yaşadığını dile getirdi. Gerçekten evlenip evlenmediği sorusunu ise ‘’Ne söylesek inanmıyorsunuz, bunu daha sonra açıklayacağım.’’ diyerek yanıtladı. Galanın canlı yayınını 2 milyonu aşkın kişi izledi.

Gerçek Kahraman Filminin Konusu

Filmin ilk fragmanında açılış bir uzay mekiğinde gerçekleşiyor ve daha sonra yeryüzüne iniyor ve süper kahraman kostümlü insanlar objektife yansıyor. Film için Enes Batur’a eşlik eden isimler arasında da yine YouTube fenomenleri yer alıyor. Bu isimlerin arasında Halil Söyletmez, Kafalar YouTube kanalından Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin de yer almakta. Usta oyuncu Altan Erkekli de filmde rol alan isimlerden. Gerçek Kahraman filminin konusu ise henüz ortaya çıkmadı.

Film Ne Zaman Vizyona Giriyor?

İlk filmiyle büyük bir gişe elde eden Enes Batur, ikinci film için 3 milyondan daha fazla izlenme gelmesini beklediğini, hedefe ulaşılması halinde üçüncü film hazırlıklarına başlanacağını işaret etti. Film 31 Mayıs 2019 Cuma günü vizyona girecek.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 08:54

YORUM EKLE
YORUMLAR
Batuhan koçyiğit
Batuhan koçyiğit - 2 hafta Önce

Film vizyondan çıkış tarihi?

osman güven dikyar
osman güven dikyar - 2 hafta Önce

enes batur abi filim çok guzen oşlacak inanıyorum

Caner koçan
Caner koçan - 3 hafta Önce

Çok güzel film olacağını tahmin ediyorum

Aivas
Aivas - 2 hafta Önce

Enes abi senin em buk airaninim

ARDAREIS3Q
ARDAREIS3Q - 1 hafta Önce

VALAHİ BILLAHİ ÇOK ĞÜZEL YA

Dilber yıldırım
Dilber yıldırım - 2 gün Önce

Film vizyondan ne zaman çıkıyor ?

Popüler Haberler