Enes Batur Survivor'da yarışacak! Enes Batur ne zaman yarışmaya katılacak?

Youtube fenomeni Enes Batur Survivor’a Katıldı! Daha önceden programın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı ile görüşme yapan Enes Batur üzerinden çok zaman geçmeden Survivor’a konuk olarak katıldı. İşte ayrıntılar ve çok daha fazlası…

Enes Batur Survivor'da yarışacak! Enes Batur ne zaman yarışmaya katılacak?

Enes Batur Survivor’a Katıldı!

Youtube ve birçok sosyal medya platformunda fenomen olan ve milyonlarca takipçisi olan Enes Batur, Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan Survivor yarışmasına katıldı.

Youtube üzerinde çekmiş olduğu ve yayınladığı videolarla ünlü olan ve milyonlarca tıklanma alan genç fenomen Enes Batur, yavaş yavaş televizyon sektörüne doğru da atılmaya başladı. Sinema sektöründe de var olan Enes Batur şimdiye kadar iki tane sinema filmi çekti ve başlangıç için hiç de kötü izlenmeler almadı.

Son olarak TV 8 sahibi, Survivor programı yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ile bir araya gelen Enes Batur, Acun Ilıcalı’dan Survivor teklifi almıştı.

Şimdilerde ise Survivor 2019 yarışmasına konuk olarak katılan Enes Batur, Acun Ilıcalı’nın instagram hesabı üzerinde yayınlanan bir footğrafta yer alıyor. Bir taraftan da Enes Batur kendi sosyal medya hesabında, Survivor parkurunda yarışırken görülüyor.

İlerleyen bölümlerde kısa bir süreliğine Enes Batur’u yarışmada görebiliriz.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 00:40

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isimsiz velet
Isimsiz velet - 13 ay Önce

Ya iş alan uzun kalmasın çünkü ben video izlemeden uyumak


Popüler Haberler