Engin Altan Düzyatan'dan Diriliş Ertuğrul'a Sosyal Medyadan Veda Mesajı

Engin Altan Düzyatan'dan Diriliş Ertuğrul'a sosyal medyadan veda mesajı. Ünlü oyuncu ''Yeni projelerde görüşmek üzere.'' diyerek konuştu ve bütün ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Engin Altan Düzyatan'dan Diriliş Ertuğrul'a Sosyal Medyadan Veda Mesajı

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Gazi karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan Instagram hesabı üzerinden takipçilerine veda mesajı yayınladı. Geçtiğimiz gün akşam 150. bölümüyle televizyon ekranlarında final yapan Diriliş Ertuğrul sonrasında dizinin devamı niteliğinde Diriliş Osman ekranlarda olacak ancak tarihteki hikayesi tamamlandığı için Engin Altan Düzyatan yeni projede yer almayacak.

Yeni Projelerde Görüşmek Üzere

Düzyatan, ilk set günü başladığı andan bu yana büyük emek ve özveri ortaya koyulduğunu belirterek, ‘’Metin Günay’ın kurduğu dünyaya ben ve ekip arkadaşlarım inanarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak 5 sezon geçirdik.’’ diyerek konuştu. Ünlü oyuncu bu süre içerisinde diziyi takip eden bütün izleyicilere, ekip arkadaşlarına, TRT 1 yapımcısı Mehmet Bozdağ’a teşekkür etti. Unutulmaz bir işin içerisinde olmanın büyük zorluk olduğunu anlatan Düzyatan, ‘’Zor şartlarda çalışıp bu işi buralara kadar getirmek kameraman arkadaşlarımdan, set çalışanlarına kadar arkada büyük bir ekibin çalışması sonucu oldu.’’ diye anlattı. Emeği geçen bütün herkese teşekkür eden ünlü oyuncu, ‘’Yeni projelerde görüşmek üzere.’’ sözleriyle takipçilerine veda mesajı paylaştı.

engin

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 13:21

YORUM EKLE