Erkenci Kuş Can Divit öldü mü? Can Yaman diziden ayrıldı mı?

Yaz döneminin en sevilen dizileri arasında yer alan Erkenci Kuş, 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümünde büyük bir heyecan yaratan dizide Can Divit’in öleceği konuşuluyor. Can ile gereğinden fazla yakınlaştığını düşünen Sanem, Can’ın bir anda ortadan kaybolması yüzünden tedirgin oluyor. Erkenci Kuş 48. bölüm salı akşamı Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Erkenci Kuş Can Divit öldü mü? Can Yaman diziden ayrıldı mı?

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Erkenci Kuş, Star TV ekranlarında yaz dizisi olarak yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. Erkenci Kuş 48. Bölümüyle izleyicinin karşısında olacak.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Sanem, Can ile olan yakınlaşmasından dolayı büyük tedirginlik duymaktadır. Ancak Can bir anda ortadan kaybolur. Hal böyle olunca Sanem, Can’ı merak etmeye başlar. Halbuki Can, çok öenmli bir mevzuyu halletmek için ortadan kaybolmuştur.

ERKENCİ KUŞ CAN ÖLECEK Mİ?

Son dönemlerde Erkenci Kuş’un yakışıklı oyuncusu Can Yaman’ın diziden ayrılacağı konuşuluyor. Can’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı önümüzdeki bölüm belli olacak.

CAN BÜYÜK BİR FEDAKARLIK YAPTI

Büyük bir sorunu çözmek için çabalayan Can’ın problemi çözmesiyle birlikte Sanem çok sevinir. Can’ın kendisi için yapmış olduğu fedakarlığı fark eder ve Can’a borcunu ödemek ister.

SANEM VE CAN İLİŞKİSİ NE OLACAK?

Sanem, daha önce Can’dan aldığı bir şeyi ona geri verir. Bu hediye Can için çok değerlidir. Can bu hediyeyi tek bir şartla kabul edecektir. Can, Sanem’e bir teklifte bulunur. Sanem de bu teklifi kabul eder. İkilinin hayatını değiştirecek olan bu teklifin ne olduğunu yeni bölümde göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 16:37

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayten
ayten - 11 ay Önce

can diziden ayrilamaz dizi izlenmez


Popüler Haberler