Erkenci Kuş Deniz Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Başak Gümülcinelioğlu Hakkında Bilgiler

Erkenci Kuş dizisine yeni katılan karakterlerden bir tanesi de Deniz karakteri. Deniz karakteri hakkında izleyicilerin merak ettiği pek çok şey bulunuyor. Peki Erkenci Kuş Dizisi Deniz Kimdir? Sanem’in terapist arkadaşı rolündeki Deniz karakteri hakkında merak edilen her şey bu yazımızda yer alıyor…

Erkenci Kuş Deniz Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Başak Gümülcinelioğlu Hakkında Bilgiler

Erkenci Kuş Dizisi Deniz Kimdir?

Gold Yapım tarafından ortaya konan Erkenci Kuş dizisinde normal sezonun sonuna gelinmeden evvel bazı oyuncular ile yollar ayrılmıştı. Bazı oyuncular ile yolların ayrılması kararı alınmasının hemen sonrasında yeni oyuncular ile de anlaşmalar yapıldı.

Erkenci Kuş dizisine yeni katılacak karakterlerden bir tanesi de Deniz karakteri oldu. Sanem’in terapist arkadaşı olarak dizide yer alacak Deniz karakteri, Sanem ile Can arasındaki ilişkide de oldukça etkili olacaktır.

Erkenci  Kuş dizisine yeni katılan Deniz karakterini canlandıracak olan oyuncunun ismi Başak Gümülcinelioğlu. Güzel oyuncu daha önce ekranlarda yer almamış. İlk deneyimlerinden biri olacak Erkenci Kuş dizisinde oynayacağı için oldukça heyecanlı olduğu biliniyor. Daha önceden Ay Yapım tarafından ortaya konan 8. Gün dizisinde bulunan güzel oyuncu burada Şehnaz karakterini canlandırmıştır.

İngiltere de London Academy of Music, Dramatic Arts, Amerika’da Kansas Müzikal oyunculuk Eğitimi Bölümlerini bitirmiş olan oyuncu akademik anlamda oldukça donanımlıdır.

Amerika’daki Annie isminde bir müzikalde rol alan oyuncu sonrasında Türkiye’ye dönmüştür ve üniversite eğitimine biraz farklı bir yönden devam etmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Mimarlık bölümünü bitiren oyuncu sonrasında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır.

Güzel oyuncu BKM’de oynanmış ola Hababam Sınıfı isimli müzikalde rol almıştır. Bira yandan da birçok tercümesi bulunmaktadır. Son olarak Erkenci Kuş dizisinde Deniz karakterine hayat verecektir.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 00:04

YORUM EKLE

Popüler Haberler