Erkenci Kuş Osman Diziden Ayrıldı mı? Ali Yağcı Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Bölümde Olmayacak mı?

İzleyiciler Erkenci Kuş Osman Diziden Ayrıldı mı? Sorularını soruyorlar. Erkenci Kuş dizisinde öneml, oyunculardan biri olan Osman karakteri dizi ile yollarını ayırıyor. Erkenci Kuş dizisi yayın hayatına son hız devam ederken, sezon finali tarihi de giderek yaklaşıyor. Osman karakteri sezon finalinden evvel diziden ayrılmasından dolayı izleyicilerini üzen bir haber verdi…

Erkenci Kuş Osman Diziden Ayrıldı mı? Ali Yağcı Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Bölümde Olmayacak mı?

Erkenci Kuş Osman Diziden Ayrıldı mı?

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği Erken Kuş dizisi Faruk Turgut imzası ile ekranlara taşınıyor. Çağrı Bayrak’ ın yönetmenliğini yaptığı dizinin senaristliğini Aslı Zengin üstlenmiş durumda. Başarılı bir grafik çizen dizinin yayınlandığı günler kanal adına oldukça verimli oluyor. Reyting grafiklerinde sürekli üst sıralarda yer alan dizi geçen sene yaz dizisi olarak başlamış, sonrasında başarısından ötürü senelik sezona aktarılmıştı.

Şimdilerde ise sezon finali yapacak olup sonraki sezonda da devamlılığını sağladığı anlaşılan dizinin bu şekilde devam etmesi durumunda uzun süreler boyunca ekranlardaki yerini koruyacağı tahmin ediliyor. Erkenci Kuş dizisinde önemli bir karakter olarak yer alan Osman karakteri sezon finalinden evvel büyük bir ihtimalle diziden ayrılacak. Peki, Osman karakterini canlandıran Ali Yağcı neden diziden ayrılma kararı aldı?

Erkenci Kuş dizisi önemli oyuncularından olan Ali Yağcı dizide Ayhan’ın abisi olarak rol almaktadır. Osman karakteri mahallede kasaplık yapan biri olarak seyircilerin karşısına çıkmaktadır. Oldukça yakışıklı olan Osman karakterinin peşinden birçok kız koşsa da onun gönlü Leyla’dan başka kimsede değildir.

Ali Yağcı Kimdir?

Ali Yağcı Erkenci Kuş dizisinde Osman karakterini canlandırmakta olan oyuncu, 1990 senesinde Balıkesir’de dünyaya gelmiş ve işletmecilik, aşçılık hatta dondurma ustalığı bile yapmıştır. Yemek yapmak üzerine farklı bir ilgisi olan yakışıklı oyuncu Deniz Erdem ve Eric Morris’ten oyunculuk dersleri almıştır. 2016 senesinde Umut Apartmanı filminde oynayan Ali Yağcı Adını Sen Koy ve Seviyor Sevmiyor dizilerinde de oynamıştır.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 01:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler