Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Erkenci Kuş neden yayınlanmadı?

Erkenci Kuş dizi izleyicileri yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, Erkenci Kuş neden yayınlanmadı sorularının yanıtını arıyor. Dizi yapımcısı Faruk Turgut, Türkiye-İzlanda müsabakası sebebiyle Erkenci Kuş'un 18 Haziran günü yayınlanacağını duyurdu.

Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Erkenci Kuş neden yayınlanmadı?

Star TV ekranlarının romantik komedi dizisi Erkenci Kuş, 2 hafta ertelenmek durumunda oldu. Yayın günü değişikliği ve üst üste iki hafta ekranlarda olmaması dizinin reyting oranlarına şüphesiz etki edecek. Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrolünü üstlendiği Erkenci Kuş’un bu hafta niçin ekranlarda olmadığı izleyiciler tarafından merak edildi. Geçtiğimiz yıl yaz aylarında yayın hayatına başlayan dizi, reytinglerde yakaladığı ivme sayesinde kış sezonunda da ekranlarda oldu.

Yaz Sezonunda Ekranlarda Olacak

Erkenci Kuş dizisi bu yaz da televizyon ekranlarına ara vermeden yayın hayatına devam edecek. Geçtiğimiz hafta bayram tatili sebebiyle ara verilen dizinin bu hafta ekranlarda olması bekleniyordu. Dizinin yayın gününün Cumartesi gününden Salı gününe alınmasına karar verilince, izleyicilere 11 Haziran günü işaret edildi.

Aradan geçen bir müddet sonrasında dizinin ikinci tanıtımı yayınlandı ancak bu sefer verilen tarih 18 Haziran 2019 oldu. Başrol oyuncusu Can Yaman, Instagram hesabından paylaştığı hikaye ile dizinin yayın akışındaki yerinin değişmesine tepki gösterdi.

Erkenci Kuş yapımcısı Faruk Turgut, 11 Haziran günü Türkiye-İzlanda müsabakası ile dizi gününün aynı güne denk gelmesi sebebiyle dizinin 18 Haziran günü yayınlanacağını duyurdu. Turgut, ‘’Bu değişiklikten ötürü özür dileriz.’’ notuyla Erkenci Kuş izleyicilerine duyuru yayınladı.

erkenci kus

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 12:12

YORUM EKLE

Popüler Haberler