Ertuğrul Bey Kuruluş Osman dizisine geri dönecek mi? Ertuğrul Gazi yaşıyor mu?

Atv ekranlarında yakın bir zamanda seyircisi ile buluşan Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi’nin diziye dahil olacağı konuşulmaya başladı. Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman’da Ertuğrul Gazi olacak mı? Ertuğrul Bey Kuruluş Osman dizisine geri dönecek mi? Ertuğrul Gazi yaşıyor mu? Sorularının cevabı haberimizde…

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman dizisine geri dönecek mi? Ertuğrul Gazi yaşıyor mu?

Kuruluş Osman’ın ilk bölümü ile Atv ekranlarında seyircisi ile buluştu. Osmanlı Devleti’nin kuruluş yıllarını konu alan dizi, Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde çekiliyor. TRT1 ekranlarında her Çarşamba yayınlanan ve büyük reytingler alan Diriliş Ertuğrul geçen sezon final yapmıştı. Dizinin final yapmasının ardından Kuruluş Osman çekilmeye başladı.

Kuruluş Osman’ın ilk bölümünde Osman Bey’in henüz beyliğin başına geçmediği gözüktü. Dündar Bey’in vekaleten beyliğin başında olması ve Ertuğrul Gazi’nin Konya’da yer alması izleyenlere Ertuğrul Gazi’nin diziye dahil olacağını düşündürdü. Ertuğrul Gazi’nin beyliği Osman Bey’e nasıl vereceği merak konusu oldu.

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman dizisine geri dönecek mi? Ertuğrul Gazi yaşıyor mu? ile ilgili görsel sonucu

Engin Altan Düzyatan’ın dizisi final yapıyor

Diriliş Ertuğrul’da başrol oynayan Engin Altan Düzyatan’ın yeni sezonda yayın hayatına başlayan  Kurşun dizisi final yapıyor. Dizinin final yapmasıyla birlikte, Ertuğrul Gazi’nin Kuruluş Osman dizisine dahil olup olmayacağı tartışılmaya başladı. İzleyicinin umduğunu bulamadığı Kurşun dizisi iddialı bir giriş yapmıştı fakat düşük reytinglerden dolayı dizi, ekranlara erken veda edecek. 1970’lerde geçen dizi de Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan ve Bora Akkaş gibi oyuncular yer alıyor. Dizi 7.bölümüyle son kez ekranlarda olacak.

Ertuğrul Gazi, Kuruluş Osman’da yer alacak mı?

Kurşun dizisinin final yapmasıyla birlikte Engin Altan Düzyatan’ın Ertuğrul Gazi karakteriyle Kuruluş Osman’a dahil olacağı konuşulmaya başladı. Fakat dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’dan ve dizinin resmi sitelerinden bu konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 20:40

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman çavdar
Süleyman çavdar - 6 ay Önce

Kesin dönmeli tarih gercegi en yakın olma