Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılacak mı? Yeni bölümde var mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Ünal Kaplan'ın cenazesi dönüşünde Alparslan vuruldu. İzleyiciler merakla EDHO Alparslan öldü mü, Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılacak mı ve yeni bölümde var mı sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte Alparslan'ın akıbeti.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan öldü mü?  Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılacak mı? Yeni bölümde var mı?

Atv ekranlarının reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin son bölümünde Ünal Kaplan’ın cenazesinden dönüldüğü sırada Alparslan uzun namlulu silahla vuruldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

Son yaptığı infazla eline büyük bir ganimet geçen Hızır, artık ABD’li düşmanlarının dikkatini çekmişti. Toplantıda masanın yeni üyesi olan Behram’ın sadakati test edilir. Hızır, Behram ile beraber yol alıp almayacaklarını öğrenmek ister ve daha önce çalıştığı örgütlerle savaşması talimatını verir. Feyyaz’ı korkutan bu sınavın sonucu ise masadaki herkesin hayatını etkiler. Haşmet ise ailenin kadınlarına dokunan Meftunlarla ilgili bildiklerini Hızır’a söyler. Hızır ise öğrendiklerinin karşısında sessiz olsa da emri uygulayan Bülent, Meftun’un cezasını keser.

Son bölümde vurulan Alparslan ise bir süre dizinin yeni bölümlerinde olmayabilir ancak iyileşerek yeniden kaldığı yerden devam edecek.

Yunus Emre Yıldırımer kimdir?

1982 yılında Siirt’te dünyaya gelen Yunus Emre Yıldırımer, ilkokul ve lise öğrenimini Diyarbakır’da tamamlamıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olan Yıldırımer; Elif’in Günlüğü, Bir Göçmen Kuşu, Sardunya Sokağı, Hatırla Sevgili, Evimin Erkeği ve Fatih-Harbiye de rol almıştır. Küçük Gelin ve Söz dizilerinde de rol alan Yıldırımer, Melisa Özge Yıldırımer ile evlidir.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 17:36

YORUM EKLE

Popüler Haberler