Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Reis Vuruluyor? EDHO Hızır Sezon Finalinde Ölüyor Mu? Yeni Bölümde Devam Edecek mi?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümüyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Fragman Yayınlandı! Fragmanda Hızır’ın vurulduğu görülüyor. Bu sahnelere tanıklık eden izleyiciler son derece şaşırdılar ve fragman üzerinde tartışmaya başladılar. İşte detaylar…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Reis Vuruluyor? EDHO Hızır Sezon Finalinde Ölüyor Mu? Yeni Bölümde Devam Edecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Fragman Yayınlandı!

ATV kanalında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekrana gelen son bölümünde izleyen herkesi etkilemeyi başardı. Ufak bir hatırlatma yapmak istersek son bölümde Hızır, Akif’i alıkoymuştu ve onu Altan’a vermek istemiyordu. Durum böyle olunca Hızır’ın devletle arası bozuldu. Zeki ise Hızır’ı alt etmek için ufacıkta olsa bir açık arıyordu. O açığı bulan Zeki ilk fırsatta  Hızır’ın tepesine bindi. Diğer yandan İlyas ve Behzat’ta kurulan kumpası meydana çıkarmak için harekete geçtiler. İlyas ve Behzat silahları alanları bulduktan sonra kimseden fikir almadan bir çatışmaya girdiler fakat bunun nelere mal olacağını tahmin edemediler. Yeni bölüm fragmanında İlyas ve Behzat’a neler olacağı  ve Hızır’ın yetişip yetişemeyeceği görülecekti.

Nefes kesen son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanın da aşağı kalır bir yanı yoktu. Fragmanda Behzat, İlyas ve diğerlerinin Zeki’nin elinden kurtulduğu görüldü. Diğer yandan Hızır, Tahsin’in hesabına bakıyor. Ancak Zeki tekrar kaçmayı başarıyor. Tüm bunların sonrasında da Hızır’ın vurulduğuna tanıklık ediyoruz. Bu sahneleri izleyen seyircilerin aklında, Hızır öldü mü? Hızır diziden ayrılıyor mu? Gibi sorular oluşmaya başladı.

Heyecan verici olayların yaşandığı bu bölümlerde dizinin sezon finaline gireceğinin de mesajları veriliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Mayıs ayının son haftasında ya da Haziran ayının ilk haftasında sezon finaline gideceği düşünülüyor. Bu bağlamda dizinin sezon finalinden önce yayınlanacak en fazla 2 bölümü kaldığı anlaşılıyor.

Yönetmen ile Yollar Ayrıldı

Sezon finaline girilecek olan bu dönemlerde dizi yönetimi arasında da bazı problemler yaşanmış olacak ki, henüz sezon finaline gitmeden dizinin yönetmeni Raci Şaşmaz ile yollar ayrıldı. Raci Şaşmaz uzun zamandır dizinin yönetmenliğini yapıyordu fakat son bölümde yönetmen bölümünde isminin yazmıyor olması gözlerden kaçmadı. ATV, Şaşmaz ile çalışmaya son verdi ve diziyi ATV iç yapımlara taşıdı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 00:25

YORUM EKLE

Popüler Haberler