Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak? Hayranları Oktay Kaynarca'ya sordu

ATV ekranlarında normal sezon boyunca izleyicileri ile buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. İzleyiciler bir yandan da dizinin başrol oyuncularından olan Oktay Kaynarca'ya sorular yöneltiyorlar. Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hakkındaki Soruları Yanıtladı! İşte Oktay Kaynarca'nın paylaşımı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak? Hayranları Oktay Kaynarca'ya sordu

Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hakkındaki Soruları Yanıtladı!

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin en önemli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca, dizinin 4. Sezonunun finali yapılması sonrasında uzunca bir tatile çıkmıştı. Kendisi şu sıralar halen tatilini devam ettiriyor. Bir yandan da sosyal medya hesabı üzerinden dizisi ile ilgili bazı paylaşımlarda bulunuyor.

Oktay Kaynarca takipçileri tarafından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında sorulan sorulara paylaşımları aracılığı ile yanıt veriyor.

İşte Oktay Kaynarca’nın paylaşımı

Panik Yok Az Kaldı

 Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi oyuncuların başrol olarak görev yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Ancak 5. Sezonun bölümlerinin ne zaman yayınlanmaya başlayacağı konusunda kesin bir açıklama yapılmadı.

Geçen senelere bakıldığında ise genel olarak yeni sezonun Eylül ve Ekim aylarında başladığı görülmektedir. Bu bağlamda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin de Eylül ayının son haftası ya da Ekim ayının ilk haftası başlaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 21:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler