Esra Erol için 5 yıl hapis isteniyor! Esra Erol hapse girecek mi?

Ünlü sunucu Esra Erol için 5 yıl hapis isteniyor. Özel hayatın gizliliği ve hakaret gerekleriyle Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak ünlü sunucu hakkında Esra Erol hapse girecek mi iddiaları konuşulmaya başlandı.

Esra Erol için 5 yıl hapis isteniyor! Esra Erol hapse girecek mi?

Ünlü sunucu Esra Erol’ın programına konu olan güzellik merkezi sahibi Özlen A. Esra Erol’a ‘’yuva yıkan kadın gibi gösterip, fotoğraflarını boy boy ekrana verdiği’’ gerekçesiyle hakaret, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçlarından 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. Erol, söz konusu suçlamaya ilişkin savcılığa ifade verdi ve basın-yayın özgürlüğü sınırlarında kamuoyunu bilgilendirmek maksadıyla program katılımcılarının iddialarına yer vermiş olduğunu belirtti ve suçlamaları reddetti.

5 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Yargılanıyor

Suç duyurusunda bulunan Özlen A., fotoğrafların hukuka aykırı olarak ifşa edildiğini ve özel hayatın gizliliğinin ihlal edildiği gerekçeleriyle ünlü sunucu Esra Erol’a suç duyurusunda bulundu. Suç kapsamında Erol için 3 aydan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılmış olan dava için ilerleyen günlerde Esra Erol hakim karşısında kendini savunacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 20:46

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep sahin
Recep sahin - 1 hafta Önce

Arkadaslar esra erolun yaptigi isler dogru gercekleri ortya cikaran esra hanima destek verelim bursa

Popüler Haberler