Esra Erol'da karpuz için evi terk eden kadın, Mangal yaparken aşık olmuş!

Esra Erol'un sunduğu programda ilginç anlar yaşandı. Esra Erol'da karpuz için evi terk eden kadın, kendisine mangal yaparken aşık olmuş. Eşini boşanmak için arayan adam, eşinin bir kilo et ile kandırıldığını iddia etti.

Esra Erol'da karpuz için evi terk eden kadın, Mangal yaparken aşık olmuş!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un sunduğu programa katılan Mehmet Tunçbilek, eşinin bir kilo et karşılığında evden kaçtığını söyledi. Bunun üzerine konuşan eşi Makbule Tunçbilek, karpuz alsaydı kaçmazdım dedi.

KOCAM BANA 13 YIL ÖNCE KARPUZ ALSAYDI KAÇMAZDIM

15 yıllık eşini bulmak için Esra Erol’un programına katılan Mehmet Tunçbilek’in eşi Makbule Tunçbilek’te programa katıldı ve iddialara yanıt verdi. Bir kilo et için eşinin kaçtığını iddia eden Mehmet Tunçbilek’in eşi Makbule Tunçbilek şunları söyledi:

“Kocam 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım.”

İki çocuk annesi olan Makbule Tunçbilek’ten boşanmak için eşini bulmak isteyen Mehmet Tunçbilek Esra Erol’un programına katıldı. Akraba olarak aralarına giren Bayram’dan önce hiçbir sıkıntılarının olmadığını belirten Mehmet Tunçbilek, karısının Bayram’a kaçtığını söyledi.

BİR KİLO ET KARŞILIĞINDA TERK ETTİ

Eşini boşanmak için arayan Mehmet Tunçbilek, Esra Erol’un sunduğu programda, “Boşanıp gitseydi bana bu kadar koymazdı.” Dedi. Eşinin çocukların üzerine kapıyı kilitleyerek kaçtığını da ekledi. Kaçtıktan sonra kendisini aradığını ve ‘’Ben Bayram’ı kaçırdım.’’dediğini anlattı.

Bayram ile eşinin birbirlerine yakın davrandıklarını söyledi. Karpuz almadığı için Bayram’a kaçtığını ve Bayram’ın bir kilo et ile eşini kandırdığını iddia etti.

BANA MANGAL YAPARKEN AŞIK OLDUM

Mehmet Tunçbilek’in eşinin kardeşi Esra Erol’un canlı yayınına bağlandı ve ablasının Bayram’dan hamile olduğunu açıkladı. Daha sonra Makbule Tunçbilek programda konuştu ve “Sevgilim Bayram’ın çocuklarını çok seviyorum. Kendi çocuklarımı görmek istemiyorum. Kocam 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım. Bayram bana mangal yaparken ona aşık oldum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 20:20

YORUM EKLE

Popüler Haberler