Fauda yeni sezon ne zaman başlıyor? Netflix Fauda 3. sezon yayın tarihi belli oldu!

İsrail yapımı Fauda yeni sezon ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı ortaya çıktı. Netflix Fauda 3. sezon yayın tarihi belli oldu!

Fauda yeni sezon ne zaman başlıyor? Netflix Fauda 3. sezon yayın tarihi belli oldu!

Netflix orijinal İsrail yapımı aksiyon-gerilim türündeki dizi Fauda’nın 3. sezon yayın tarihi ortaya çıktı.

Fauda ne zaman başlayacak?

İsrail’de ‘’Yes Oh’’ kanalında izleyicilerle buluşan ve Netflix üzerinden izleyicilerle buluşan Fauda’nın 3. Sezon bölümleri 16 Nisan Perşembe günü Netflix’te yayınlanacak. Dizinin 3. sezonunun televizyon yayını kısa süre önce tamamlanmıştı.

Lior Raz ile Avi Issacharoff’un yaratıcılığında oluşturulan Fauda’nın hikayesi; İsrail Savunma Kuvvetleri bünyesindeki gizli birlikteki üst düze İsrail ajanı Doron Kavillio’ya odaklanmaktadır. Doron, öldürdüğünü düşündüğü Filistinli Abu Ahmed’i bir defa daha yakalayabilmek için emekliliğine ara verdikten sonra ardı sıra tetikleyen karmaşık olay zincirinin içerisine girer.

Fauda 3. sezonunda ne olacak?

Doron, Batı Şeria’daki düşük rütbeli Hamas üyesindeki spor kulübünde İsrailli bir Arap boks eğitmeni kılığında görevine devam etmektedir. Hamas ile sayısız çatışmada ve ekibin moralini bozan trajik olay sonrasında Doron ile ekip kendilerini bir anda Gazze’de bulur.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 00:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler