Fenerbahçe WinWin Programı TV8'de Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Beyaz'ı Biraraya Getiriyor!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe WinWin programı ile TV8'de canlı yayınla Cem Yılmaz ve Beyaz'ı biraraya getiriyor! 12 ve 13 Mayıs günleri Tv8 ekranlarında Fenerbahçelilere şuana kadar görülmedik nitelikte hediyeler dağıtılacak.

Fenerbahçe WinWin Programı TV8'de Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Beyaz'ı Biraraya Getiriyor!

Acun Ilıcalı, ‘’Fenerbahçe Winwin’’ kampanyası kapsamında Fenerbahçe Fener Ol kampanyası dayanışması için Bayezıt Öztürk ve Cem Yılmaz ile bir araya geçek. İki gece boyunca Tv8 ekranlarında canlı yayınla ekranlarda olacak programda sürpriz konuklar, telefon bağlantıları ve eğlenceli VTR’ler yayınlanacak. İzleyicileri televizyon ekranlarına kilitlemeye hazırlanan Ilıcalı, bu noktada sarı lacivertli ekibin yanında yer alan birçok kişiye şuana kadar görülmemiş nitelikte ödüller vermeye hazırlanıyor.

Fenerbahçelilere Görülmedik Hediyeler Verilecek

Fenerbahçe’yi destekleyen kişilere 5 ev, 20 adet otomobil, Zeljko Obradovic ile yemek randevusu, Alex deSouza imzalı Fenerbahçe forması, kombine bilet, takımla deplasman müsabakasına katılma, Şükür Saraçoğlu Stadı’nda maç yapma gibi bütün Fenerbahçelilerin hayallerini süsleyen 5000 ödül verilecek.

12 Mayıs Pazar günü Acun Ilıcalı ile Cem Yılmaz, 13 Mayıs Pazartesi günü ise Acun Ilıcalı ile Bayezıt Öztürk 22.30’da Tv8 ekranlarında olacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 23:32

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet elibol
ahmet elibol - 1 yıl Önce

Fenerpahce

Cihangir yeter
Cihangir yeter - 1 yıl Önce

Ölsekde gömülsekde fener bahçeyi unutmucaz

Nasif sezgin amet
Nasif sezgin amet - 1 yıl Önce

FB 1907

Burak Șahin
Burak Șahin - 1 yıl Önce

Fb yazip 1907 ye gonderme sms ne kadar aliyor

Ramazan
Ramazan - 1 yıl Önce

Kazan

FB
FB - 1 yıl Önce

1907

Fatma ERDURAN
Fatma ERDURAN - 1 yıl Önce

Mükkemel bir duşunce

1907
1907 - 1 yıl Önce

Fb