Fox TV Çağla İle Yeni Bir Gün Programı Başvuru Formu ve Katılım Bilgileri

2019 senesinde pek çok yapım ile dikkatleri üzerinde toplayan Fox TV yeni bir program ile yayın hayatına devam ediyor. Çağla ile Yeni Bir Gün programını yayın kuşağı arasına ekleyecek olan kanal, başarılı programları arasına bir yenisini daha eklemek istiyor. Bu yazımızda Çağla ile Yeni Bir Gün Başvuru Formundan bahsedeceğiz…

Fox TV Çağla İle Yeni Bir Gün Programı Başvuru Formu ve Katılım Bilgileri

Çağla ile Yeni Bir Gün Başvuru Formu

Fox TV ekranlarında yayınlanmasına yeni başlanacak olan Çağla ile Yeni Bir Gün programı daha şimdiden izleyicilerin ilgisini üzerinde toplamayı başardı. Çağla Şikel tarafından sunulan programın yapımcılığını Provizyon Medya üstleniyor.

Programa izleyici olarak katılım göstermek isteyen kişiler, başvuru formunu doldurarak Çağla Şikel ve programın konukları ile tanışma imkanını elde edebilmekteler.

Türkiye’de hemen hemen her kanalın yer verdiği gündüz kuşağı kadın programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Fox TV kanalında yer alacak olan Çağla ile Yeni Bir Gün programı, kadınlara yönelik olarak ortaya konulacak bir program olarak karşımıza çıkacak. Genel olarak kilo vermek, yemek yapmak, güzellik formülleri ve kıyafet tasarımları üzerine yoğunlaşılacak programda aynı zamanda çeşitli konuklarda ağırlanacak.

Program İçeriği

Çağla ile Yeni Bir Gün programının içeriğinin kadınlarla ilgili olacağını yukarıda kısımda belirtmiştik. Peki kadınlarla ilgili bir içerik olacak ama bunu daha da detaylandırmak istersek nasıl anlatmalıyız? Programın tanıtım sloganına bakıldığında “Biz kadınlar güzel olmak isteriz. Güzel yemekler yapmayı da isteriz. Sağlıklı olmak, trendleri takip etmek ister, modadan uzak kalamayız.” İfadelerinin kullanıldığı görülmekte. Bu bağlamda aşağıdaki kısımda Çağla ile Yeni Bir Gün programının içerik başlıklarını sizler için sıralamış bulunmaktayız.

  • Güzellik
  • Yemek
  • Sağlık
  • Yeni trendler
  • Moda
  • Estetik
  • Dekorasyon
  • Alışveriş

Programa katılım gösterebilmek için aşağıdaki kısımda yer alan bağlantıya tıklamalı ve karşınıza çıkacak olan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Başvurunuz kabul edilirse programa katılmak için önünüzde hiçbir engel kalmayacaktır.

https://www.fox.com.tr/Cagla-ile-Yeni-Bir-Gun/ekstra/32/Basvuru-Formu

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 21:34

YORUM EKLE

Popüler Haberler