Fox TV Efsane Aile Yarışması Başvuru Formu Ve Katılım Şartları

Fox TV ekranlarına yepyeni bir yarışma programı dahil oluyor. Efsane Aile yarışması sunucuları Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever olarak duyuruldu. Kahkahaya boğacak Efsane Aile yarışması başvuru formu ve katılım şartları duyuruldu.

Fox TV Efsane Aile Yarışması Başvuru Formu Ve Katılım Şartları

Fox TV ekranlarına yepyeni bir yarışma programı dahil oluyor. Efsane Aile isimli yeni program izleyicileri televizyon ekranlarına kilitlemeye hazırlanıyor. 25 Film imzasıyla ekranlara gelecek programda sunuculuk görevini Şinasi Yurtsever ile Sinan Çalışkanoğlu üstlenecek. Şaka tarzı bir yarışma programı olan Efsane Aile formatı Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından izlenmekteydi.

Efsane Aile Nerede Çekilecek?

Yarışmanın çekimleri ilk olarak İstanbul’da başlayacak ve çekim sonrasında başvuruda bulunan yarışmacılar sırasıyla programa katılma şansı yakalayacak.

Efsane Aile Yarışması Formatı

Yarışmada, seçilmiş bir şaka kurbanı ile ‘’Efsane Aile’’ oyuncu ekibi gizli kameraların bulunduğu bir kafede oturacaklar. Kulaklıklar sayesinde izleyiciler kahkahaya boğulacak. Yarışmacılar sevgili olduklarını ve arkadaşlarını oyunculardan oluşan Efsane Aile ile kendilerine ailesiymiş gibi tanıtacak. Yarışmacıların birbirinden zor anlar yaşayacağı yarışma programı izleyicilere kahkaha tufanı yaşatmaya hazırlanıyor.

Efsane Aile Yarışma Başvurusu

https://www.fox.com.tr/Efsane-Aile adresinden bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışmanın hangi gün başlayacağı ise şuan için merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 16:27

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre yöndem
Emre yöndem - 3 hafta Önce

Merhabalar daha önce katılmayı çok istedim iletişim kuramadım ailem de annem e şaka yapmak istiyorum çok sinirli agresif bir anneye sahibim ve ben biricik oğlunu çok ama çok seviyor

Havvanur ak
Havvanur ak - 2 hafta Önce

Güzel bi yarışmaya benziyo katılmak istiyorum

Saadet cilem akar
Saadet cilem akar - 2 hafta Önce

Başvuru yapamıyorum nerden yapabilirim

Duru nun annesi
Duru nun annesi - 2 hafta Önce

Bende başvuru yapmak istiyorum yardım ci olur musunuz .

Popüler Haberler