Fox TV The Taste Türkiye Başvuru Formu Doldurma Ve Yarışmaya Katılım

Fox TV ekranlarında 15 Mayıs tarihinden itibaren yayınlanmasına başlanan, Türkiye’nin yeni yemek programı The Taste Türkiye, izleyicilerin ilgisini üstüne çekmiş durumda. Peki Fox Tv The Taste Türkiye’ye Nasıl Başvurulur? İşte yarışmaya başvurulması işlemlerinde takip edilmesi gereken adımlar…

Fox TV The Taste Türkiye Başvuru Formu Doldurma Ve Yarışmaya Katılım

Fox Tv The Taste Türkiye’ye Nasıl Başvurulur?

Fıx TV kanalında 15 Mayıs tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan The Taste Türkiye, yemek programlarını seven izleyicilerin yeni durağı konumuna geldi. Pek çok izleyici tarafında ilgi ile karşılanan The Taste yarışmasına nasıl başvuruda bulunulacağı ise merak ediliyor.

Yarışma kapsamında üç adet şef belirleniyor ve bu şeflerin takımları birbiri ile yarışıyor. Yarışmayı kazanan kişi kendini kamuoyuna tanıtmakla kalmayacak aynı zamanda büyük ödülün de sahibi olacak.

The Taste Başvuru Formu

The Taste yarışmasına katılabilmek için yapılması gereken tek şey başvuru formunu doldurmak. Başvuru formu içerisinde toplam olarak 42 adet soru bulunuyor. Bu form ortalama 15 dakika içerisinde doldurulabilmektedir. Formun doldurulması sonrasında adayların yapması gereken tek şey ise beklemek. Program yönetimi adayları inceledikten sonra belirledikleri kişileri mülakata çağıracaklardır.

Başvurular esnasında en çok önem arz eden hususlardan bir tanesi de formda sorulan soruların hepsine açık ve anlaşılır bir şekilde ve elbette tam bir şekilde cevap verilmesidir.

Başvurular kapsamında suratın ön cepheden göründüğü bir fotoğraf yüklenmesi isteniyor. Ardından T.C. kimlik numarası ve isim soyismin girilmesi talep ediliyor. Her formda olduğu gibi doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, boy kilo, ve ikamet edilen bölge hakkında bilgilerin verilmesi gerekiyor.

the taste baÅŸvuru formu

Bu kişisel bilgilerin doldurulması sonrasında adayları biraz daha spesifik sorular bekliyor. Bu sorular ise hayattaki en büyük hedefin ne olduğu, adayları mutfakta en çok neyin sinirlendirdiği ve ödülü kazanmaları durumunda büyük ödülle ne yapacakları gibi sorular yöneltilmekte.

Bu bölümde kısa ve öz cevaplar vermektense, kendinizi tanıtmaya yönelik olarak cümleler kurabilirsiniz. Soruların sorulma amacı sizi tanımak, karakterinizi tanımlamak olduğundan, sizi anlatan en iyi cümleleri kullanmaya dikkat etmelisiniz. Başvuru formunda sorulan soruların kalanları aşağıdaki kısımda yer alıyor.

Fox TV Yemek Programı Başvuru (the Taste Türkiye)

Başvuru formu içinde yer alan 42 sorunun her birini yanıtlarken ekstra hassasiyet göstermenizi tavsiye ederiz. Sizin gibi binlerce aday yarışmaya katılmak için bu formu gönderiyorlar. Sizi ön plana çıkaran bir özelliğiniz var ise bunu bu formda sorulan sorular çerçevesinde öne sürmekten kaçınmamalısınız. Şimdiden herkese başarılar dileriz!

The Taste Türkiye başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 23:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler