FOX TV'den Yeni Mucize Doktor Dizisi

Good Doctor’un yerli uyarlaması olan Mucize Doktor adıyla FOX ekranlarında seyirci ile buluşacak. Baş rolü ve karakterleri henüz belli olmasa da dizinin yapımcılığını MF Yapım,yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan üstleniyor. Senaryosunu da Pınar Bulu kaleme alacak. Mucize Doktor'un Eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

FOX TV'den Yeni Mucize Doktor Dizisi

FOX’un Yeni Dizisi : Mucize Doktor

ABD’de yayınlanan The Good Doctor’un yerli uyarlaması olan Mucize Doktor FOX ekranlarında başlayacak. İşte FOX’un yeni dizisi Mucize Doktor hakkında bilgiler!

Mucize Doktor’un yapımcılığını MF Yapım üstleniyor. Bu yeni dizinin yönetmeni ise Yusuf Pirhasan. Daha önce Türk Televizyon Tarihi’nin en iddialı yapımlarından olan  Ezel,Suskunlar,Cingöz Recai,İkimizin Yerine,Maral,20 Dakika gibi yapımların senaryosunu yazan Pınar Bulut,Mucize Doktor’un senaryosunu yazacak.

Dizinin başrolünde yer alacak olan Mucize Doktor’un arayışları da hala devam ediyor. Karakterler henüz belli değil ancak belli olduğu an sitemizde yer alacak.

Yusuf Pirhasan’ın Yönettiği Diziler

Kalp Atışı, Baba Candır ve Seviyor Sevmiyor.

Film olarak ise Son Durak

MF Yapım Dizileri

Bir Aşk Hikayesi, Zeytin Tepesi, Günahkar, İlişki Durumu Karışık, Baba Candır, İlişki Durumu Evli, Seviyor Sevmiyor, Gülümse Yeter, Anne, Kalp Atışı, Seven Ne Yapmaz, Tehlikeli Karım, Bir Litre Gözyaşı, Kadın ve Bir Umut Yeter

Mucize Doktor Ne Zaman Başlayacak ?

Aldığımız bilgilere göre Mucize Doktor Eylül ayında FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 17:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler