Friends özel bölüm ne zaman yayınlanacak?

Friends hayranlarının dizinin özel bölümü için bekleyişi sürüyor. Friends özel bölüm ne zaman yayınlanacak, Friends özel bölüm çekimleri Koronavirüs salgınından dolayı ertelendi. Özel bölüm çekimlerinin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı.

Friends özel bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir dönemin en beğenilen sit-com dizilerinden olan Friends’in özel bölümü için bekleyiş sürüyor. Friends’in özel bölümü HBO Max’te yayınlanacak ve bu bölüm 1 saat olacak. Fakat dünyadaki Koronavirüs salgınından dolayı Friends hayranlarının biraz daha beklemesi gerekecek.

Friends’in Çekimleri İleri Bir Tarihe Alındı

Dünyayı etkisi altına alan Covid – 19 salgını dizi ve film setlerini de etkiledi. Pek çok film ve dizinin çekimleri ertelenirken son olarak Friends’in özel bölümünün çekiminin ileri bir tarihe alındığı açıklandı. Normal şartlarda dizinin özel bölüm çekimine gelecek hafta başlanacaktı. Ancak Koronavirüs salgınından dolayı Friends’in çekimleri ertelendi.

Yapımcı şirket Friens’in çekimlerinin Mayıs ayına kadar ertelendiğini açıkladı.

Friends Özel Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Friends’in özel bölüm çekimleri Koronavirüs salgını yüzünden Mayıs ayına kadar ertelendi. Özel bölüm çekimlerinin HBO Max’in 20 Mayıs’ta yapması beklenen büyük lansmana yetişebileceği düşünülüyor.

HBO Max Friends’in özel bölümünün tam olarak hangi tarihte yayınlanacağını henüz açıklamadı. Dizinin özel bölümünün Mayıs ayı sonunda izleyicilerle buluşabileceği tahmin ediliyor.

Yayınlandığı dönemin en sevilen dizilerinden olan ve 10 sezon kadar yayınlanan Friends dizisinin özel bölümünde yine Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer gibi oyuncular rol alacak.

Ben Winston’un özel bölüm için yönetmen koltuğunda oturacağı dizi HBO Max’te yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 00:09

YORUM EKLE

Popüler Haberler