Game Of Thrones 8. sezon 5. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı OIarak Yayınlandı!

Son yılların en popüler dizisi Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm fragmanı Türkçe altyazılı olarak yayınlandı! Son bölümden bir önceki bölümde fragmanın son saniyelerinde ejderha sesleri duyuldu.

Game Of Thrones 8. sezon 5. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı OIarak Yayınlandı!

Game Of Thrones efsanesi final sezonuyla yayınlanmaya devam ediyor. 8. sezonda demir tahta kimin oturacağı konusunda meraklı bir bekleyiş sürerken, dizinin 5. bölüm fragmanı milyonlarca kişi tarafından araştırılmaktaydı. Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında ön sıralarda yerini almayı başaran GOT, milyarlarca kişi tarafından izleniyor. Final için kısa bir süre kaldı ve finalden önceki son bölüm olan 5. Bölümün fragmanı Türkçe altyazıyla yayınlandı.

GOT 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Game Of Thrones izleyicilerinin heyecanla beklediği 5. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Final öncesindeki son bölüm yani 5. bölüm 12 Mayıs’ın 13 Mayıs’a bağlandığı gece saat 04.00’te izlenebilecek. Yeni bölümün fragmanı içerisinde Tyrion’ı Ejderkaya’sında olduğu görüldü.

Tyrion, uzaklara bakmakta olan Daenerys’a yaklaşmakta ve bir anda Cercei bakışları görünüyor. İntikam alabilmek için öne çıkacak bazı karakterler ekranlarda olacak. Euron Greyjoy’un gökyüzüne bakışı ve ejderha sesinin duyulmasıyla birlikte de fragman sonlanıyor.

Game Of Thrones Bölümleri

Dizinin 5. bölümü 12 Mayıs günü izlenebilecek ve bölüm 1 saat 20 dakika uzunluğunda olacak.

Dizinin 6. yani final bölümü ise 19 Mayıs günü yayınlanacak ve bölüm uzunluğu 1 saat 20 dakika olacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 22:04

YORUM EKLE

Popüler Haberler