Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Yayınlandı! Digiturk HBO GOT Nasıl İzlenebilir?

Game of Thrones dizisinin 8. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Game of Thrones nasıl ve nereden izlenir? Game of Thrones’un yayını ülkemizde Digiturk tarafından yapılmaktadır. Game of Thrones dizisinin yeni bölümleri ABD saatiyle aynı saatte yayınlanmaktadır.

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Yayınlandı! Digiturk HBO GOT Nasıl İzlenebilir?

George R.R. Martin’in romanından esinlenilen Game of Thrones dizisi, final sezonu olan 8. sezonuyla bomba gibi bir giriş yaptı. Dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen Game of Thrones son olarak 8. sezon 4. bölümüyle ekranlara geldi. Game of Thrones dizisinin final sezonunun 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

Game of Thrones Dizisinin Konusu

Game of Thronesi George R.R. Martin’in en çok satan romanlarından esinlenerek HBO tarafından ekranlara uyarlandı. Dizi 2011 yılından beri milyonlara hitap etmeyi başardı.

Sıcak ayların devam yıllardır devam ettiği dizide kışın geldiğine dair bazı işaretler belirir. Dizinin 8. sezonu ile birlikte kış gelir. 7 uygarlığın bulunduğu Westeros’ta Demir Taht için girilen mücadeleler sonucunda pek kişi hayatını kaybetmiştir.

Aşk, ihanet, doğaüstü güçler gibi hemen her şeyin bulunduğu dizide, tahtın varisi olan Daenerys Targaryen hakkı olan tahta oturmaya çalışır. Demir Taht mücadelesinin yanı sıra Westeros’u koruyan duvarda akgezenlere karşı mücadeleler verilir. Hem Demir Taht hem de kuzeydeki tehditler Westeros’ta yaşayan insanları farklı mücadelelerin içerisine sürükler.

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

 

GOT Nasıl İzlenir?

Dizinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’e aittir. Aylık 12.90’a Digiturk aboneliği yaparak Game of Thrones dizisini izleyebilirsiniz.

Dizinin final sezonunun 5. bölümü, 12 Mayıs’ı 13 Mayıs’a bağlayan gece saat 04.00’da Digiturk’te olacak.

Game of Thrones izle

Game of Thrones dizisinin yayıncısı HBO kanalıdır. Ancak dizi ülkemizde Digiturk tarafından yayınlanmaktadır. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu BeIN kanalında Game of Thrones Özel serileri yapan Digiturk, dizinin yeni bölümlerini ABD saatiyle aynı saatte yayınlamaktadır. Game of Thrones dizisinin yeni bölümleri Türkiye saati ile 04:00’da Dgiturk tarafından yayınlanmaktadır.   

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 00:30

YORUM EKLE

Popüler Haberler