Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! GOT 6. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı Olarak Yayınlandı

Final sezonu ile izleyen herkesi büyüleyen Game Of Thrones dizisinin yeni bölümleri her hafta yayınlanmaya devam ediyor. Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte Game Of Thrones’in yeni bölüm fragmanı ile ilgili ayrıntılar…

Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! GOT 6. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı Olarak Yayınlandı

Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

HBO’nun en çok izlenen ve takip edilen dizilerinden olan Game Of Thrones dizisi final sezonu ile birlikte izleyenlerin beğenisine sürülmeye devam ediyor. George R.R Martin’in kitabından esinlenilerek ortaya konan yapım 8 sezondur ekranlara aktarılıyor. Dünya çapında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dev yapımın final sezonunda olanlar izleyen herkesin ağızlarını açık bırakıyor.

Dinin son sezonundaki yönetmenler David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik olarak görülüyor.

Game of Thrones’in final sezonunda Jon Snow ve Deanerys’in güçlerini birleştirerek ak gezenlere karşı verdikleri mücadeleye tanıklık ediyoruz. Deanerys Targeryan’ın ak gezenlerin yok edilmesi sonrasındaki ilk hedefi ise Cercesi Lannister yönetimindeki 7 krallık. Bu savaşa ileriki bölümlerde tanıklık edeceğiz ve sonrasında dizinin sonu gelmiş olacak.

Final sezonunun oyuncu kadrosuna bakıldığında ise, Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Tuner, Maisie Williams ve Nikolaj Coster-Waldau gibi isimlerin yer aldığını gözlemliyoruz.

Emilia Clarke final sezonu hakkında yapmış olduğu yorumlarda bu sezonun herkesi şok içinde bırakacağını ifade etmişti.

Dizinin son sezonu olan 8. Sezon 14 Nisan itibari ile yayınlanmaya başlandı. Türkiye’de yayın hakkı Bein HD kanalında yer alıyor. Dizinin yeni bölümleri her Pazar gecesi saat 04.00’da yayınlanıyor. Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm 20 Mayıs günü yine aynı saatte yayında olacak.

Bölümle ilgili yayınlanan fragman aşağıdaki kısımda yer almaktadır. Keyifli Seyirler!

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 14:31

YORUM EKLE

Popüler Haberler