Game of Thrones devam dizisi ne zaman başlayacak?

Game of Thrones dizisinin devam serisi için hazırlıklara başlandı. Game of Thrones devam serisi ne zaman başlayacak? Game of Thrones’in devam serisinin çekimlerine Kuzey İrlanda’da başlandı. Ancak yeni dizinin ne zaman ekranlara geleceği ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Game of Thrones devam dizisi ne zaman başlayacak?

Game of Thrones’in devam serisi olarak çıkacak dizinin çekimlerine başlandı. Dizinin pilot bölümünün çekimlerine Kuzey İrlanda’da başlandığı duyuruldu.

Henüz ismi açıklanmayan devam dizisinin başrollerinde Naomi Watts, Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jaime Campell Bower, gibi isimler var. Pilot bölümün yönetmen koltuğunda ise S.J. Clarkson yer alıyor.

Game of Thorones’teki hikayeden bin yıl önceki olayları konu alacak yeni dizide, Westeros’ta yaşanan gizemli olaylar işlenecek. Yeni dizinin Showrunner koltuğunda ise Jane Golgman oturacak. George R.R Martin’in kitap serisinden esinlenerek çekilen Game of Thrones dizisi 8. Sezonu ile final yapmıştı.

Dizinin devam serisinin yapımcı kadrosunda Jane Goldman’ın yanı sıra George R.R Martin, Vince Gerardis ve Daniel Zelman yer alıyor. Dizinin prömiyer tarihi hakkında bir açıklama yapılmadı.    

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 15:48

YORUM EKLE

Popüler Haberler