Game Of Thrones'un Merakla Beklenen 8.sezon 1. Bölümü Yayınlandı, GOT Canlı Nasıl Ve Nereden İzlenir?

Game of Thrones hayranlarının merakla beklediği 8.sezon 1. bölümü yayınlandı. Heyecan dolu olan Dünyanın en çok izlenen dizisi nasıl izlenir? Game of Thrones final sezonu izleme yolları nelerdir?

Game Of Thrones'un Merakla Beklenen 8.sezon 1. Bölümü Yayınlandı, GOT Canlı Nasıl Ve Nereden İzlenir?

Uzun soluklu yabancı diziler arasında adını yazdıran Game of Thrones 8.final 1. bölümü hayranlarıyla buluştu. 14 Nisan'da ilk bölümünü yayınlanan Game Of Thrones dizisi canlı nasıl ve nereden izlenir?

HBO kanalında 6 bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye'deki yayın hakları Digiturk'te bulunuyor. 

30 Nisan'a kadar 1 No'lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayınlayacak. 

Amerika'da 14 Nisan'da yayınlanan dizi Türkiye saati ile 14 Nisan'ı 15 Nisan'a bağlayan gece, sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlandı. Dizinin tekrarını 15 Nisan akşamı seyredebilirsiniz.

Game of Thrones’un 8. sezon bölüm tarihleri şöyle olacak:

1. Bölümü 54 dakikadan oluşan ve 14 Nisan'da yayınlanan dizinin 

2. Bölümü 21 Nisan'da, 3. Bölümü 28 Nisan'da, 4. Bölümü 5 Mayıs'ta, 5. Bölümü 12 Mayıs'ta, 6. Bölümü 19 Mayıs'ta yayınlanacak.

Türkiye’de dizinin bölümleri yayınlandığı günden bir sonraki gün saat 04:00’dan itibaren Digiturk’ten altyazılı izlenebilecek.

Game of Thrones 8. sezon 1 bölümün ilk dakikasında sezonun nasıl geçeceğini anlamak mümkün. Bölüm boyunca Sansa, Arya, Varys gibi figürler savaşın kazanılmasından sonra neler olacağı konusunda sürekli şüphe içindeler.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 14:39

YORUM EKLE